17 maja

17 maja

Dmuchawcem pisane, cały outfit w kracie

Dmuchawcem pisane, bo dmuchawce są ulotne, nie do zatrzymania, kruche i wrażliwe. Zupełnie jakbym opisywał siebie, dlatego lubię ten okres kiedy mogę je zerwać i zdmuchnąć, patrzeć jak białe "pierze" otula świat i samego mnie. 

Dmuchawcem pisane, cały outfit w kracie


W jak wygoda, zawsze powtarzam, że wygoda to pierwsza sprawa dobierając outfity, rzadko kiedy kieruję się tak silnie wciskaną nam modą, czasem jednak w nią trafiam.
Kratę kocham od zawsze, połączenie czerwieni wraz z odcieniami niebieskimi mogą się gryźć jednak jest to połączenie bardzo w punkt. Gdy zaczyna wszystko rozkwitać a wiosna w pełni nas, alergików przytłacza ja wskakuję w kolory!.

Przeglądając internet w poszukiwaniu nowych inspiracji i sklepów oczom ukazał mi się sklep P&C czyli kolejne miejsce modowe, które jest otwarte na inwencję twórczą!

Płaszcz wełniany Zara
Koszula Tom Tailor


męski outfit blog

koszula tk max


Spodnie luźne, trochę w stylu joggerów również w kratę, niektórym przypomina pampers jednak jeśli je założycie poczujecie luz, zero krępacji i przewiewność - polecam szczególnie mężczyznom ;). Połączenie dość luźnego outfitu do rzekomo eleganckich dziadkowych butów może się nie przyjąć, jednak gdy założyłem całość powiedziałem WYCHODZĘ! Wyszedłem więc załatwić mnóstwo spraw związanych z np. wymianą opon, urzędem i przyznam, że odbiór ludzi na moją stylizację nie był zły, może jednak idziemy do przodu?

Spodnie Boohoo Men (Zalando)
Buty Asos


męskie buty asos

Życzę Wam przepięknego dnia :)

outfit w kratę