08 kwietnia

08 kwietnia

Resibo naturalny żel myjący

"Naturalny żel myjący to idealna kompozycja składników myjących, oczyszczających, łagodzących i nawilżających. Delikatnie, ale skutecznie domywa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż, nie przesuszając skóry i pozostawiając ją lekko nawilżoną. Możesz używać go samodzielnie, ale idealnie nadaje się jako drugi krok wieloetapowego oczyszczania skóry."


resibo naturalny żel do mycia twarzy


Żel do mycia twarzy Resibo w miękkiej tubie mieści w sobie 125ml produktu konsystencji żelowej, którą łatwo zmyć z twarzy letnią wodą. Mimo, że jest naturalny bardzo dobrze się pieni, to mnie zdziwiło, ponieważ zazwyczaj tego typu produktu mają formę kremową i nie wytwarza się piana.
W składzie znajdziemy roślinną betainę, ekstrakt z owsa, skrobię z tapioki.
Żel pachnie brzoskwinię w tonacji świeżej nie mdlącej i nie duszącej, jest to zapach przyjemny i delikatny.
Delikatność to jego drugie imię w swej delikatności potrafi domyć resztki makijażu, pielęgnacje czy inne produkty z twarzy. To świetne uczucie nie czuć ściągnięcia, umyć twarz z wodą bez podrażnień i zaczerwienień. To żel, który myje bez podrażnień zostawiając skórę czystą ale również miękką. Rzadko kiedy można zobaczyć u mnie opinię jednego produktu i to jeszcze myjącego, jednak ten zasługuje na osobny wpis. Brawo dla Eweliny i ekipy Resibo, kolejny świetny produkt :).


resibo kosmetyki

resibo


Kosmetyki Resibo posiadają certyfikaty nie testowania skłądników ani produktów na zwierzętach, produkt wegański, opakowania do recyklingu. certyfikowane kosmetyki