22 kwietnia

22 kwietnia

Mężczyzna elegancki ale nie sztywny

Elegancja jeszcze kilka lat temu mogła być uznawana za modę sztywną. Czasy idą do przodu, a więc style i ich mieszanie ewoluują i to, co kiedyś mogłoby się wydać szalone, dzisiaj przechodzi do codzienności i raczej nikogo nie szokuje.

Mężczyzna elegancki ale nie sztywny


Połączenie adidasów do sukienki czy trampek do garnituru jest zupełnie normalne wręcz pożądane, określa się wtedy taką osobę jako nowoczesną i posiadającą wyczucie stylu. Tutaj zobaczycie największe trendy 2019 w modzie męskiej , ale ja mam oczywiście własne pomysły.
Zawsze powtarzam, że nie mam własnego stylu, którego trzymam się na co dzień, ubieram to, w czym jest mi wygodnie i często jednego dnia zakładam sweter a drugiego koszulę totalnie z innych światów. Staram się wszystko zgrać kolorystycznie, by całość wyglądała spójnie.


Koszuli mam wiele, jednak problem zaczyna się, gdy jest lato, w moim odczuciu koszula włożona w spodnie wygląda świetnie, ale przy upalnych dniach jest mało praktyczna, dlatego w ten czas stawiam na lekkie, przewiewne materiały. Dobry antyperspirant to podstawa tak, jak materiał, z którego stworzona jest koszula-np. poliestrowa zapewni nam saunę, a cienka bawełna sprawi, że będziemy czuć się bardziej komfortowo.
Zawsze mam zagwozdkę na ile guzików zapinać marynarkę czy swetry, ale i tak dochodzę do wniosku, że przecież nie ma to większego znaczenia. Sztywne zasady ubioru nie są dla mnie, wolę czuć się swobodnie i nie myśleć o tym, jak, kiedy, gdzie i co nosić dla danej okazji, jak wyżej wspomniałem trampki i garnitur mogą idealnie współgrać więc dlaczego by nie zapiąć guzika inaczej niż "książkowo"?

marynarka w kratę


Złoto i srebro mają swoje 5 minut w postaci choćby medalików. Dawniej wręcz zakazywano łączenia srebra i złota zaś teraz jest to mile widziane. Dążę do tego, że moda idzie do przodu i daje nam możliwość wyrażania siebie. Zupełnie jak makijaż, gdy chcemy czegoś stonowanego sięgamy po brązy, a w modzie po zestaw basic, za to kocham właśnie cały świat mody i beauty.


zalando stylizacje