29 kwietnia

29 kwietnia

IsaDora zaznacz swoje brwi

Znacie moje podejście do brwi, lubię je zaznaczać nie malować od zera. Brwi faktycznie są ramą do makijażu oka, jednak namalowane jak obraz na płótnie wyglądają moim zdaniem mało naturalnie przez co efekt jest przerysowany. IsaDora proponuje aż trzy produkty do brwi, którymi nie przemalujemy swojej urody.

jak zrobić zdjęcia na bloga


Sculpting Brow Pen to woskowa kredka ze stożkową końcówką. Kosmetyk ten raczej nie wyrysowuje brwi, świetnie natomiast radzi sobie z wypełnieniem luk pomiędzy włoskami. Woskowa konsystencja ujarzmia odstające włoski zlepiając je z tymi, które są dobrze ułożone. Dołączony grzebyk ułatwia nam przeczesywanie brwi. Co do wodoodporności kredki, mogę się zgodzić ponieważ woda nie jest w stanie zniszczyć efektu naszej pracy. 

kredki do brwi


Precision Brow Pen to mój ulubiony typ kredki. Bardzo cieniutka kredka idealnie dorysowuje włosek po włosku. Ważne by wykręcać ją w małej ilości by uniknąć jej połamania. Efekt jaki daje jest niesamowicie naturalny, mamy kontrolę nad każdym pociągnięciem, możemy dorysować w miejscu gdzie brakuje nam brwi nowe, które wyglądają na prawdziwe. Nie rozmazuje się, nie zmienia koloru brwi. To idealna propozycja dla tych z Was, które swoje brwi mają bardzo rzadkie i słabo widoczne. 

szczotka do brwi


Eyebrow Pencil to produkt najbardziej popularny. Miękka, nasycona kolorem kredka do brwi, która jest czymś pomiędzy kredką a pomadą ze względu na konsystencję. To propozycja dla tych z Was, które lubią mocniej zaznaczyć swoje brwi ale pomada jest za bardzo rzucająca się w oczy. Można nią narysować kształt, nadać głębi koloru, udoskonalić swoje brwi w znaczący sposób a dzięki szczoteczce nadać bieg włoskom. Z tych wszystkich produktów, ten jest mi najmniej bliski, ponieważ jak wcześniej pisałem wolę ten bardziej naturalny look. 

jak dobrać kolor brwi
Od prawej Brow Pencil 05 Medium Brown, Precision Pen 74 Taupe, Sculpting Brow Pen 84 Light Brown

Kredki do brwi <- są dostępne na stronie IsaDora

stylizacja brwi
Kredka do brwi + Precision Brow