25 kwietnia

25 kwietnia

Hydro IPL Yasumi, sprezentuj marzenia!

Marzenia są od tego, by je spełniać, nie ważne jakie one są, duże czy małe. Moim marzeniem było zrobienie zabiegu IPL, kolejne marzenia to kolejne zabiegi, to wszystko w trosce o siebie i zaspokojenie własnych wyobrażeń o swojej skórze.

yasumi chorzów

Krótki filmz  wizyty -> laser ipl

Yasumi Hydro IPL to zabieg laserowy. Przy użyciu delikatnych kosmetyków najpierw wykonywany jest demakijaż, wszystko połączone jest z rytuałem masażu, który już sam w sobie działa na skórę i jej uelastycznienie. Kolejnym krokiem jest położenie na twarz maski w płachcie z kawiorem, robi to oczywiście kosmetolog a my nie musimy się martwić o to, czy maska spadnie, czy dobrze się przyklei ... po prostu leżymy i się relaksujemy. Czas na wisienkę na torcie czyli zabieg IPL, na oczy wędrują śmieszne okrągłe ochronne okulary a twarz pokryta jest żelem przewodzącym fale. Strzał za strzałem-myślałem, że będzie bardziej bolesne, ale można to porównać do bardzo delikatnego ukłucia komara... który był ciepły (ciepły, bo czujemy ciepło). Na koniec tej przyjemności czas na łagodzący krem ochronny.

Zabieg Hydro IPL ma stymulować naszą skórę, by walczyła ze zmarszczkami i starzeniem się, poprawiać elastyczność, wygładzić zmarszczki, dodać witalności, wyrównać koloryt. Chwilę po wykonanym zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona, natomiast trwa to dosłownie chwilę i szybko znika. Po zabiegu jak mogliście zobaczyć na relacji IG skóra i jej koloryt zostały faktycznie wyrównane, mam wrażenie, że jest napięta, ale bez skutków ubocznych i co najważniejsze jest nawilżona i pełna energii. Z chęcią za miesiąc umówię się na kolejny zabieg powtarzający.


zabieg ipl

laser ipl

Natalia zadbała również o moje już zbyt zarośnięte brwi i paznokcie. Przyznam, że zrobiła to tak delikatnie, że przy brwiach nie uroniłem łezki a ze skórek nie poszedł ani mililitr krwi.
Te dwie godziny spędzonym w Yasumi przy kawie i herbacie w otoczeniu przemiłej atmosfery, którą stworzyła Natalia i specjaliści były czasem tylko dla mnie.
Dziękuję ekipie Yasumi w Chorzowie za przemiłe przyjęcie i profesjonalne podejście. 


męski manicure

prezent marzeń


Sprezentuj marzenia, sobie, rodzinie lub bliskiej osobie. Warto spełniać marzenia, warto dla nich żyć i je realizować, mieć cel, mieć wyobrażenia. Prezentmarzen.com daje nam wiele możliwości od lotów balonem po kolację we dwojga czy nawet zabiegu na twarz lub ciało, jak w moim wypadku. Przy zakupie vouchera na relaks i urodę czy pakiet pobytowy otrzymacie od portalu zestaw kosmetyków Lirene. Sam voucher zapakowany jest w metalowe pudełko z torebką prezentową!


spa prezent marzeń

prezent marzeń voucher