04 kwietnia

04 kwietnia

Filorga nocna odbudowa skóry

Marka Filorga dostępna jest w ponad 60 krajach. Kosmetyki te są polecane przez dermatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Design opakowań nawiązuje do dziedziny kosmetycznej z wyższej półki a ich stosowanie przynosi oczekiwane działanie. 

Filorga nocna odbudowa skóry


Filorga NCEF Night Mask to maska żelowa na noc. Konsystencja żelu ale również aksamitna, tworzy na skórze twarzy przeźroczysty film, który po chwili się wchłania, dlatego też nie mamy uczucia lepkości (np. do poduszki). Ponieważ twierdzę, że skóra nie ważne jakiego typu potrzebuje nawilżenia, dlatego też skusiłem się na tę maskę Filorga. W składzie znajdziemy kompleks polirewitalizujący NCEF, kwas hialuronowy, kolagen, melatoninę. To świetne uczucie budzić się z totalnie nawilżoną skórą, która nie ma zaczerwienień, jest gładka i jędrna. To wręcz idealna propozycja i must have dla skór suchych i dojrzałych. Gdy skóra potrzebuje nawodnienia informuje nas kolorytem, wykwitami, zmęczeniem, rozszerzonymi porami, podrażnieniem, wtedy sięgam właśnie po tę maskę,  którą traktuję jako ratunek SOS. Prawdę pisząc, z początku przeraziłem się, że jest to żel jednak już po pierwszym użyciu stwierdziłem, iż Filorga Ncef Mask zostanie ze mną na dłużej - i tak też się stało.


Filorga NCEF Night Mask

Filorga Optim Eyes. Gdy wybierałem produkty Filorga pytałem się dziewczyn tej marki co pod oczy.... moje wymagania są spore jeśli chodzi o tę okolicę oczu, wybór padł właśnie na ten krem. Zamknięty w opakowaniu z wygodną pompką, która aplikuje kontrolowaną ilość kremu. Konsystencja Optim Eyes jest lekka trochę żelowa, bez problemu rozprowadza się na skórze zostawiając świeży cienki film, który dobrze służy jako pielęgnacja pod makijaż (nawet mineralny).
Krem ten można przechowywać w lodówce bez strachu, że składniki się zdezaktywują. Po ponad miesiącu codziennego stosowania śmiało mogę napisać, iż to po prostu działa. Minimalizuje opuchnięcia, cienie i bardzo dobrze radzi sobie z wygładzeniem skóry, szczególnie gdy nakładam go na chłodno. Spałeś chyba dobrze co? Nie, to właśnie ta pielęgnacja, który robi efekt świeżego i wypoczętego spojrzenia!. Krem z chęcią mogę polecić nie tylko dla osób z problemem cieni, obrzęków ale również dla cienkiej skóry, normalnej bez tych dolegliwości, ponieważ gratisem jest bardzo dobre nawilżenie okolicy oczu.


filorga optim eyes

krem pod oczy na cienie i opcuhnięcie