03 marca

03 marca

Sposób na świeżą skórę pełną blasku

Świeża  skóra pełna blasku, glow w czystej postaci to zdecydowanie coś co wyróżnia moje makijaże. Błyszcząca cera bez wątpienia przyciąga spojrzenia, niektórzy zaś wolą mat ale kontrolowany błysk jest wart uwagi. 


Sposób na świeżą skórę pełną blaskuO kremie >  Glam Glow Water Burst  < pisałem już na blogu. Pierwszym krokiem jest pielęgnacja, która jest nawilżająca, wygładzająca i już na wstępie nada skórze mokrego efektu. Jeśli jednak macie tłustą skórę oczywiście, możecie nałożyć go na całą twarz a dla ostrożniejszych w wybrane partie twarzy. Należy pamiętać by nałożyć krem cienką warstwą.


Glam glow kremSmashbox Photo Finish Radiance baza dająca efekt rozświetlenia i wygładzenia. Dzięki temu, że zawiera delikatny pigment, od razu wyrównuje koloryt a małe drobinki odbijają światło wyrównując strukturę skóry. To produkt, który daje efekt muśniętej skóry słońcem.


smashbox baza pod makijaż


Deborah Secret Of Strobing, czyli płynny rozświetlacz w lekkiej konsystencji kremie. Milion maleńkich drobinek, które odbijają światło, dając efekt mokrej skóry (tafli). Nałożyłem na szczyty kości policzkowych, czoło, brodzie i trochę na nosie. Najlepsza aplikacja według mnie to ta palcami, gąbka może trochę zjeść produktu i minimalizować efekt glow. 


deborah strobing

Makijaż oka został wykonany za pomocą palety Tune Cosmetics & Daniel Sobieśniewski.