15 lutego

15 lutego

Prosty męski płaszcz

Mówi się, że klasyka zawsze w modzie, gdy moda się zmienia klasyka zostaje zawsze na topie. Klasyka nie pyta o sytuacje, ona zawsze jest na miejscu. Łączenie stylów, tkanin, materiałów to w dzisiejszych czasach norma, dlatego ja klasykę połączyłem z nieco luźniejszą częścią garderoby.


Prosty męski płaszcz
Płaszcz: H&M


płaszcz męski

moda męska 2019Kwestię biżuterii poruszałem już nie raz na blogu, uważam, że jest ona jak najbardziej hot nawet u mężczyzn, unisex medaliki mogą nosić kobiety i mężczyźni i żadnej z płci biżuteria niczego nie odejmuje.
Koszula w grochy, powinna być w kratę bo pora roku do tego zobowiązuje, ale postawiłem własnie na ten wzór, który szalenie mi się podoba. Ta jest z wyprzedaży jednak wybór jest ogromny np. na Domodi.koszula w grochy
Koszula: H&M

biżuteria męska

Bizuteria: Ivyrevel (Zalando)

Spodnie szersze ku górze zwężane niżej to zdecydowanie mój hit, wygodne, materiałowe i pasujące do stylizacji klasycznej ale również tej bardziej sportowej. Wiązanie na sznurek jest szybki i stanowi dodatkowy element ozdobny.
Oksfordki czyli buty stukające dodają elegancji, lecz nie są to buty typowo wizytowe za to je lubię bo pomimo swej elegancji są bardzo "fashion".spodnie o kroju marchewki
Spodnie: Boohoo Man (Zalando)

moda męska blog

oksfordki męskie
Buty: Caliope