04 lutego

04 lutego

Nonszalancki outfit bez sztywnych reguł

Każdy z nas zna lub słyszał o regułach zapinania marynarki, noszenia kolorowych skarpet, noszenia odpowiedniej długości koszuli i rękawa do garnituru. Uważam swoją osobę za indywidualną dlatego też często celowo nie zwracam uwagi na sztywne zasady ubioru, po prostu chcę czuć się i wyglądać swobodnie w zależności od dnia i od mojej osobistej ochoty.biżuteria medalik


Jest czwartek jeden dzień wolnego od pracy podczas maratonu, najpierw kawa i obiad u rodziców, zabawa z psem, spacer i miły poranek. Wsiadam w samochodu jadę do domu i w drodze zrodził mi się plan by pojechać do Silesii ("Dom Mody"). Biorę Pawła i jadę pierwszy raz samochodem własnie w to miejsce, traktuję to jako trening jazdy, nowe drogi, ulice, światła. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Czas na kawę i ciastko i tu znów naszło mnie na zrobienie zdjęcia tym razem z kosmetykami Nyx i ich nową linią (możecie zobaczyć na instagramie)
W SCC odwiedziłem kilku znajomych a wychodząc rzucił mi się w oczy retro samochód pochodzacy z restauracji Jeffs, korzystając z okazji zrobiliśmy kilka ujęć. jak nosić marynarkę


Zwykła biała koszulka "basic" Piere One o dekolcie w kształcie trójkąta myślę, że jest dość ciekawym zestawieniem z biżuterią typu medaliki marki Erase (zalando). Koszulkę chowam do spodni typu Jogger marki  Bohoo Mann, co nadaje całości nonszalancji i trochę takiego luzu. Marynarka (Cropp) to element elegancji ale nadal w prostej odsłonie skomponowanej w całość. Buty (Pierre Cardin) to połączenie elegancji z sportem.


Nonszalancki outfitbuty skórzane