26 lutego

26 lutego

GlamGlow Good In Bed

Nocą skóra odpoczywa, regeneruje się przygotowując do kolejnego dnia. Prawdą jest, że sen jest najskuteczniejszą pielęgnacją na całe "zło" a ja twierdzę, że nieprzerwane minimum osiem godzin snu w połączeniu z dobraną pielęgnacją może zaowocować świetnymi efektami.


GlamGlow Good In Bed


GlamGlow Good In Bed to pielęgnacja nocna z kwasami. W składzie znajdziemy połączenie kwasów AHA, BHA oraz PHA ten ostatni to najczęściej kwas laktobionowy (działanie przeciwzmarszczkowe i przeciwtrądzikowe, nie drażniące).
W tej pielęgnacji zawarty jest również olej z marakui, który ma działanie silnie regenerujące, nawilżające i przeciwstarzeniowe, oraz masło shea znany z właściwości nawilżających i regenerujących.
Krem Good In Bed pozbawiony jest parafiny, parabenów i innych składników, które mogą wpływać drażniąco na skórę, a więc marka wychodzi z produktem nawet dla wrażliwców.
Pielęgnacja ta jest na tyle zaawansowana, że dodano do niej dodatnio naładowane jony a gdy nasza skóra w nocy odpoczywa wykazuje naładowane ujemne - jony te przyciągają się a więc działanie jest bardziej skoncentrowane. 

glam glow sephora


Konsystencja kremu jest średnio gęsta ale mimo to, przy rozsmarowaniu go na twarzy nie ma uczucia lepkości, tłustości czy dyskomfortu. Wydajność jest jego mocną stroną ze względu na to, iż wcale nie trzeba pół słoika na raz wykorzystać. 

krem z kwasami


Efekty są widoczne już po dwóch tygodniach stosowania co dwa dni, ponieważ są to kwasy a jak wiemy te substancje przenikają głębiej, efektów właśnie po takim czasie możemy się spodziewać.

Rano budzimy się z odświeżoną skóra, to tak jakbyśmy nic nie robili tylko spali i odpoczywali, efekt jest na tyle promienny (nie tłusty), że skóra lekko się rozjaśnia i wygładza. Może być to świetna propozycja dla osób ze skóra trądzikową i z rozszerzonymi porami ale także widocznymi zmarszczkami. Przyznam, że jest to jeden z lepszych kremów tej marki zarówno patrząc na skład jak i działanie.

krem na noc

Glam Glow Good In Bed dostępne w Sephora

good in bed