05 stycznia

05 stycznia

Trendy w makijażu 2019

Trendy w makijażu 2019 roku nie powinny nas zaskoczyć. Moda lubi wracać, lubi się powtarzać i czasem potrafi zaskoczyć. Makijaż to bez wątpienia sposób na wyrażanie siebie i nie ma tu żadnych ograniczeń.


Trendy w makijażu 2019
Mua: Ja / Foto: Weronika Smieszek/ Modelka: Zosia Bluszcz

Mocne brwi, ciekawostką jest to, iż na wybiegach, sesjach zdjęciowych do magazynu, czy zdjęciach do katalogu rzadko kiedy możemy zaobserwować "instagramowe brwi". Instagram wyznacza trochę trendy w zamkniętym środowisku własnie tego portalu, nie warto jednak zamykać się na nowe opcje sądząc, że brwi muszą być idealne-absolutnie nie.
W 2019 brwi mają być wyraziste ale nie namalowane od linijki. By wspomóc ich porost i regenerację polecam sięgnąć po odżywki, które w składzie posiadają olej rycynowy, prowitaminę B5, alantoinę, żeń-szeń.


brwi pierzaste

Mua: Ja/ Foto: Łukasz Siekanowicz/ Włosy: Wyczesane Bytom

Glow Glow Glow, ten trend pozostaje bez zmian. Mocne rozświetlenie skóry a nawet ciała to jest hot!. Rozświetlacz w formie płynnej, w kamieniu, pudrowej, kremowej to obowiązek w kosmetyczce a formułę dopasowujemy już do swoich preferencji. Ma się błyszczeć, skóra powinna mieć wyrównany koloryt i szczycić się swoim blaskiem. Czerwone, wyraziste usta wychodzą na pierwszy plan. W połączeniu z wyrazistymi brwiami, promienną skórą usta w odcieni wina czy strażackiej czerwieni zyskują na elegancji, szlachetności i efekcie glamour. Warto też wytuszować mocno rzęsy nawet kilkoma warstwami tuszu ewentualnie dokleić rzęsy. 


co będzie modne w 2019

mua,fot: Ja/ Modelka: Zosia Bluszcz

Kolorem roku według Pantone to koral!
Kolor, który dodaje energii, blasku i pozytywnego wyrazu. Moim zdaniem ten kolor to optymista a co Wy myślicie o nim??


kolor roku pantone