30 stycznia

30 stycznia

Świetne profile na instagramie, na które warto zwrócić uwagę

Instagram to aplikacja, która pozwala użytkownikom wyrazić siebie poprzez zdjęcia. Na początku niewinny instagram był motywem zdjęc typu "selfie", później zaczęły powstawać aplikacje upiększające, ludzie zaczęli używać aparatów typu lustrzanki, zaczęły się płatne kampanie gdzie kontent kosmetyczny reklamował zupki chińskie czy prezerwatywy, zaczął się szum, dramaty, kradzieże zdjęć... jednak nadal na Instagramie można znaleźć wiele ciekawych profili, które inspirują i cieszą oko.
Kolejność jest przypadkowa.


Świetne profile na instagramie, na które warto zwrócić uwagę
CGRABOWSKA czyli Klaudia. Niesamowite wyczucie stylu, prostoty i perfekcjonizmu w nieperfekcyjnym wydaniu. Klimat fashion rządzi się innym prawe, tutaj zdjęcie ma mieć swój niepowtarzalny klimat, ziarno na zdjęciu to nie przypadek a to, że produkt nie jest ostry nadaje charakteru zdjęciom. Jest to styl, który musi być mądrze przemyślany, wydaje się, że zdjęcia są zrobione telefonem i bah na insta... Klaudia nieźle się napracuje nad tym by wyglądało to tak jak jest teraz. Ps. Klaudii zawdzięczam prywatnie wsparcie w tworzeniu za co Ci dziękuję!instagram fashion

Individualvalue czyli Anna. Poznajcie Annę o duszy artysty do przepięknych zdjęć. Czasem proste zdjęcie tulipanów może być tak piękne jak sweter ułożony na stołku na nim kawa a w tle klimatyczny bokeh. Wielbicielka hoteli a za tym idą nowe sesje o podobnym ale różnym klimacie. To świat głębi ostrości i to ma duszę. Ania swoimi zdjęciami przenosi mnie to innego wymiaru gdzie znajdę ukojenie, spokój ale też elegancję. aplikacja do zdjęć na instagramieGlossier to marka kosmetyczna, której celem jest poprawianie urody ale nie zmienianie jej, ich kosmetyki dla nas raczej są trudno dostępne czego żałuję. Glossier kocha blask, dlatego bycie w stylu Glossier to zaczesane brwi do góry, niesamowicie błyszcząca absolutnie nie matowa skóra czy skóra idealna. Ich instagram jest prosty, dominuje róż, glow i mnóstwo naturalności a i czasem zwierzak się trafi. Wiele ludzi nie rozumie tej estetyki, nie wiem dlaczego jednak mi podoba się bardzo!
makijaż instagram profile


Domsli22 czyli Dominika. Dominika bez twarzy, to nie brak osobowości bo jej dusze widać na zdjęciach. Znajdziecie tam zdjęcia domu, kosmetyków, mody, uczuć, emocji i aranżacji wnętrz. Ponad 3000 zdjęć a za tym idzie garść świetnej inspiracji z wyczuciem stylu. 

wnętrzarski instagram


Zdaje sobie sprawę, że profili na instagramie jest ogrom, jednak wybrałem perełki, na które zaglądam bardzo często. Jeśli jeszcze nie znacie mojego profilu to śmiało zapraszam -> lukaszmakeup