02 stycznia

02 stycznia

Outfit men blog

Dzień po sylwestrze, jestem wyspany, śniadanie zjadłem. Za oknem deszcz, szaro, zaglądam do szafy spoglądam na aparat i postanowiłem - idę na zdjęcia. Biorę Pawła i dawkę dobrej energii mimo złej pogody działamy! Tak zaczniemy Nowy Rok na blogu.Outfit men blog

To prawda, zdjęcia są nieidalnie idealne, takie jak sobie wymyśliłem, proste, zwykłe, bez szaleństw, bez głębi trochę w stylu Kmag'a. Warto próbować rzeczy, których się nie robiło, nowy rok temu sprzyja i próbuję zupełnie nowego stylu, mniej wymuskanego.

Do pewnych spraw trzeba dojrzeć, do próbowania, ćwiczenia również. Zdjęcie jest nieostre ... trudno ale ma to coś, ma ten zupełnie inny klimat. męski golf

Golf w brązie to nie jest tak oczywisty kolor jakby każdemu się wydawało, bardzo rzadko widuję mężczyzn w tego typu ubraniach. Praktykuję modę użytkową i dopasowaną do pogody, musi być ciepło, dopasowanie i schludnie. Po prostu.


męskie kozaki
Spodnie H&M/ Golf: Terranova

Te spodnie można użyć do garnituru, którego ja nie posiadam. Służą mi do dość nieoczywistych połączeń, połączyłem je z kozakami. Kozaki to buty, które najczęściej wybieram porą jesień/zima, czuję w nich wygodę i komfort a plusem jest fakt, iż pasują do wielu outfitów.
Jako dodatek wybrałem klasyczny pasek w zbliżonym kolorze do golfa i zegarka z Daniela Wellingtona. 

Nie wspominałem jeszcze o kurtce, w szafie leżakowała bezkarnie i w końcu ją wyjąłem. To kurtka z chińskiej strony typu Zaful, może nie jest zbyt gruba jednak to niepozorne futerko faktycznie grzeje. 


skórzane męskie buty


złoty zegarek dw
Zegarek: Daniel Wellington