02 grudnia

02 grudnia

Salon Firmowy Estee Lauder Kraków Galeria Krakowska

Salon Firmowy Estee Lauder Kraków Galeria Krakowska to nowe miejsce piękna i luksusu na mapie Krakowa. Połączenie czterech marek kosmetycznych z portfolio Estee Lauder nastąpiło 30.11.2018 w Galerii Krakowskiej na poziomie 0, z tej okazji miałem przyjemność uczestniczenia w tym pięknym dniu.


Salon Firmowy Estee Lauder Kraków Galeria Krakowska

Clinique, Origins, Estee Lauder, La Mer to marki, które w jednym miejscu mają swój kąt. Nic nie dzieje się przypadkiem, ponieważ każda marka ma swojego opiekuna, który faktycznie zna się produktach, cechuje się przede wszystkim wiedzą produktową ale również dziedzina makijażu nie jest mu obca. Każdy dzień to dawka luksusu i piękna, każdego dnia konsultanci są gotowi by sprostać wymaganiom klienta. W Salonie firmowym Estee Lauder otrzymacie porady, dawkę wiedzy, nauczycie się jak zadbać kosmetycznie o skórę, jakie perfumy dla Was pasują ale również poczynić zakupy.

salon firmowy estee lauder

la mer creme de la mer

zestawy świąteczne sephora


La Mer - markę założył fizyk Max Huber, jego twarz została dotkliwie poparzona przez chemikalia, ta sytuacja popchnęła fizyka do stworzenia produktu, który zregeneruje skórę. Pierwszym kremem a zarazem flagowym kosmetykiem marki La Mer jest Creme De La Mer na bazie alg morskich. Na przestrzeni lat do portfolio marki La Mer doszło wiele piękna zamkniętych w przepięknych opakowaniach. 

Estee Lauder - od Josephine Esther przez Esty do Estee. Założycielka marki uważała, że wiek nie ma znaczenia, przywiązywała uwagę do rytuału pielęgnacji, tak jak robiła to jej mama. Dziś Estee Lauder rzesza ogrom marek pielęgnacyjnych, zapachowych a także makijażowych. 

aerin perfumy

galeria krakowska


KALENDARZ ADWENTOWY ESTEE LAUDER

Origins powstaje w 1990 roku. Marka słynie z naturalnych roślinnych wyciągów, zapachy, które działają na nasze zmysły nie są sztucznym składnikiem a olejkami eterycznymi. Warto wspomnieć też, że opakowania kartonowe są wykonane w 50% materiałów pochodzących z recyklingu - brawo Origins!.


Clinique to marka alergologiczna, pozbawiona zapachu, stworzona przez dermatologów. Jest to pierwsza marka, która wprowadziła konsultacje za pomocą komputera Clinique. Jedyna marka w perfumerii, gdzie jej opiekun ubrany jest w biały fartuch z logiem Clinique. Flagową linią marki są trzy kroki dobierane do odpowiedniego rodzaju skóry. 

origins kosmetyki

niszowe kosmetyki

clinique 3 kroki

clinique trądzik

Wychodząc z miejsca piękna odczułem odprężenie i zrelaksowanie. Mimo wielu ludzi nie tylko zaproszonych na otwarcie, każdy opiekun marki starał się poświęcić nam chwilę. By stworzyć ten wpis na prawdę dopytywałem bacznie obserwując zachowanie ekspertów, żaden z nich nie pokazał mi bym przestał. Gdy w zatłoczonej galerii Krakowskiej przytłacza nas obecność tłumu, wejdźmy do firmowego sklepu Estee Lauder!


spotkanie blogerek
Na zdjęciu razem z "edpholiczka"