22 grudnia

22 grudnia

Miya rozświetlacze w kremie i maska z kwasem azelainowym. Skóra pełna blasku.

Miya to polska marka kosmetyczna, która nie stosuje w swoich kosmetykach silikonów, parabenów, glikoli, parafiny. Miya stawia na naturalne składy, szybkość użytkowania oraz działania. Marka zwraca uwagę również na konsystencję produktów jak i zgodność produktu z rodzajem skóry. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. 
miya krem opinie


Miya maska z kwasem azelainowym 5% i glicyną zamknięta jest w plastikowym różowym odkręcanym słoiku o pojemności 50g. 
W składzie znajdziemy kwas azelainowy 5%, glicynę, różową i białą glinkę, olej z nasion malin, olej jojoba, witaminę E oraz prowitaminę B5.
Konsystencja maski jest spójna i kremowa, nie zastyga więc nie powoduje ściągnięcia i uczucia dyskomfortu, warto przytrzymać ją dłużej (20min) i dobrze spłukać wodą. Zaraz po zdjęciu maski odczuwamy wygładzenie skóry i zwężenie się porów, skóra jest promienna z zachowaniem matu zauważalne jest również zmniejszenie zaczerwienień na skórze jak i w okolicach wyprysków. Ponieważ maska zawiera kwas azelainowy idealna będzie dla skóry z trądzikiem, trądzikiem różowatym i u osób, którym doskwiera rumień.

Sam osobiście lubię kwas azelainowy ze względu na podtrzymanie kuracji przeciwtrądzikowej, sam ten kwas opisuję w poście o kwasie azelainowym
maska zwężająca pory


maska z kwasem azelainowym


Naturalne rozświetlacze Miya zawarte są w szklanych słoiczkach mieszczących w sobie 4g kosmetyku. Masa rozświetlacza stworzona została na bazie oleju kokosowego, oleju rycynowego, maśle mango, witaminie E. Konsystencja tych połyskujących perełek jest gęsta i zbita jednak przy zetknięciu z ciepłem palców (bo tak radzę aplikować) zamienia się w olejek, ze względu na olejową formułę, nie zastyga. By uniknąć rozwarstwienia się podkładu z rozświetlaczem Miya polecam aplikować palcem co pozowli na kontrolowanie sytuacji, zmieszać go z kremem, podkładem lub innym kosmetykiem nakładanym na twarz czy ciało. Połysk określiłbym jako średni ale budować możemy go do dobrego przez warstwowanie rozświetlacza. Na skórze wtapia się w nią zostawiając bardzo małe drobinki odbijające światło, wygląda to naturalnie, patrząc z drugiej strony to dodatkowe składniki pielęgnujące!.
Rozświetlacze dostępne są w trzech odcieniach. 
Miya posiada swój sklep internetowy, kosmetyki również możemy zakupić w drogerii Super Pharm. 
miya rozświetlacze


efekt rozświetlaczy
lewo: Sunset Glow / Prawo: Moonlight Gold

Kochani życzę Wam przyjemnych i przede wszystkim spokojnych świąt. Przy stole korzystajcie, że jesteście z rodziną, pamiętajcie też, że największym prezentem jest to, że możecie zjeść posiłek razem. życzę Wam wspaniałych Świąt. Widzimy się po 25.12.2018!