07 grudnia

07 grudnia

Estee Lauder Advance Night Repair Eye. Szkodliwe światło niebieskie

Niebieskie światło czyli, światło które, jest widzialne. Atakuje nas codziennie prawie wszędzie, mało tego budzimy się z nim, idziemy spać a w ciągu dnia sycimy naszą skórę. Estee Lauder Advance Night Repair Eye to krem pod oczy, który wychodzi naprzeciw niebieskiemu niszczycielowi. 


Estee Lauder advance night repair eyeNiebieskie światło niszczy fibroblasty - komórki produkujące kolagen. Kolagen jak zapewne wiecie est odpowiedzialny za sprężystość skóry. Gdy brakuje kolagenu, skóra szybciej staje się wiotka i mniej elastyczna - po prostu szybciej skóra się starzeje.
Światło niebieskie również motywuje skórę do tego by bardziej się rumieniła, również zmiany depigmentacyjne są bardziej utrwalone i widoczne.

Prócz światłą niebieskiego pomyślmy o kwestii ile razy mrużymy oczy, by coś doczytać na telefonie czy komputerze. Zbliżenie twarzy do ekranów również nie jest dobrym pomysłem.


advance night repair


Estee Lauder Advance Night Repair Eye to szklany piękny słoik a w nim 15 ml żelowej konsystencji. Kosmetyk w swoim składzie zawiera morwę (wyrównanie kolorytu), bajkalinę (działanie łagodzące), wyciąg z fermentacji bakterii Lactobacillus (poprawia ukrwienie), kiełki pszenicy (wygładzenie), lecytynę (działanie przeciwzmarszczkowe), kofeinę (drenaż), olej jojoba (odżywienie). Skład mówi sam za siebie, pamiętam, że jakiś czas temu miałem już styczność z tym kremem i codziennie nie mogłem się doczekać, aż sięgnę po pielęgnację okolic oczu.
Ten żel-krem rozprowadza się sam, wchłania się i nie tworzy żadnych problemów idealnie współgrając z moją skórą.
Gdy pokazałem na instagramie Advance Night Repair kilka z Was napisało, że to cudo uratowało Was przed podrażnieniami — zgadzam się on naprawdę regeneruje.

W szklanym słoiczku ze złotą zakrętką mieści się jedwabisty żel, dzięki któremu przy regularnym użytkowaniu zyskujemy na zdecydowanie młodszym spojrzeniu. Dzięki składnikom, które wymieniłem otrzymujemy wygładzenie, działanie prewencyjne przeciw zmarszczkom oraz dobrą dawkę regeneracji. Budzimy się i mimo nie przespanej nocy nasza okolica oczu mówi zupełnie co innego.
Nic dziwnego więc, że cała gama Estee Lauder Advance Night Repair jest uwielbiana, jeśli mamy dać skórze zastrzyk energii to dlaczego by tego nie zrobić?niszczace niebieskie światło

krem pod oczy estee lauder