13 listopada

13 listopada

Walka z przebarwieniami skóry - SVR Clarial, kwas cytrynowy. Efekty.

Walka z przebarwieniami trwa, po kuracji izotekiem minęło sporo czasu a więc czas na plamki na twarzy. Przebarwienia po trądzikowe powstają w miejscach gdzie powstały zmiany, mogą przybrać brązowego lub czerwonego koloru, wynikają z nierównej pigmentacji skóry. Ponieważ jest to sprawa melanogenezy - nie jest to defekt, który usuniemy olejkiem czy kosmetykami, których działanie często jest ograniczone do naskórka. Walka z przebarwieniami skóry - SVR Clarial, kwas cytrynowy!

SVR Clarial Peel, kosmetyk zamknięty w poręcznym opakowaniu z pompką o pojemności 30ml. Jego konsystencja przypomina trochę lekką, silikonową bazę pod makijaż, lecz nie zostawia charakterystycznego dla nich mocnego poślizgu. Wchłania się do matu, nie zostawiając za sobą śladu. Wspomniałem o silikonie ale nie chcę by było to mylone z czymś co może zapychać - bo tego u siebie nie zauważyłem. 
Głównym jego składnikiem rozjaśniającym jest kwas cytrynowy, bardzo wysoko w składzie faktycznie czyni go substancją aktywną a za tym idzie efekt. Ponieważ przebarwienia skóry często siedzą głęboko nie jest to walka w miesiąc, nie pozbędziemy się plamek nawet w półtorej miesiąca, do tego typu kuracji trzeba podejść z wielką cierpliwością i regularnością stosowania (o ile się nie decydujemy na laser lub inne metody). 
Ponieważ dzisiaj opisuję efekty kuracji nie będę się rozwodził na temat samych przebarwień. Po ponad miesiącu stosowania SVR Clarial Peel (na noc) co trzy dni zawsze budziłem się z promienną skórą. Poprawa jest widoczna jeśli cofniemy się wstecz --> zobaczymy jak faktycznie moje przebarwienia się rozjaśniły <--. Zauważalnie przebarwienia są rozjaśnione (polecam odchylić laptop jeśli zdjęcie jest za jasne), faktura skóry została spłycona a skóra wygląda ogólnie zdrowiej. 


svr clarial peel


SVR Clarial Creme 10 to kem zapobiegawczy, rozjaśniający oraz nawilżający. Posiada jedwabistą konsystencję, która tworzy na skórze lekki nietłusty film. Poręczne opakowanie z odkręcaną nakrętką ułatwia aplikację.  Ten produkt stosuję doraźnie gdy potrzebuję głębszego nawilżenia i rozświetlenia skóry, dzięki temu, że nie jest ani tłusty ani zbyt lekki jest odpowiedni do stosowania pod makijaż. Faktycznie nawilża i sprawia, że skóra jest miękka i ukojona. W składzie znajdziemy peptydy, które również działają przeciwzmarszczkowo. Krem zalecany jest do stosowania dzień i noc, na twarz, szyję, dekolt i dłonie - w miejscach gdzie borykamy się z przebarwieniami (tak jak peeling opisany wyżej).


svr kosmetykina przebarwienia po trądzikowe


Efekt po ponad półtorej miesiąca stosowania produktów.


przebarwienia skóry jak usunąć