17 listopada

17 listopada

Jesiennym okiem na kapelusz

Jesień godzina 15, chodźmy na zdjęcia, piękna pogoda, słońce już się chowa a my działamy. Najpierw zdjęcia portretowe, a następnie produktowe, które możecie zobaczyć na moim instagramie. Daleko nie musieliśmy jechać, ponieważ u mnie w mieście można znaleźć ciekawe miejsca lub takie zakątki, gdzie zdjęcia mogą mieć swój klimat.


koszula męska w kratęKapelusze kojarzą nam się z latem, ja zaś najczęściej po nie sięgam jesienią. Duży wpływ na ich noszenie ma fakt, iż jeżdżę samochodem i nie muszę użerać się z komentarzami wyznawców dresów. Mam kilka sztuk ale najbardziej lubię ten bezowy, jest trochę za duży ale lubię go zgiąć by nadać mu nietypowego kształtu. Przyznam, że chcę by ta jesień trwała jak najdłużej, ale pogoda zaskakuje nas niskimi temperaturami ostatnimi czasy. 

moda męska blog

kamelowy kapelusz

męskie koraliki
Kapelusz Caliope/ Koraliki By DziubekaKrata to nieodłączny trend jesieni, lubię te duże, małe, różnokolorowe. Pamiętam czasy obozowe, ogniska, zawody, różne zadania - zawsze wtedy zakładałem koszulę flanelową w kratę. Ten klimat, ciepłej i niedopasowanej koszuli mi się podoba, własnie zw względu na wspomnienia i wygodę. 


kamelowy płaszcz


zara sklep
Marynarka Zaful/ Koszula H&M/ Spodnie H&M


Tego dnia do zdjęć się nie malowałem, nie stylizowałem włosów. Chce poczuć się swobodnie - nic nie muszę a chcę, jeśli otaczamy się ludźmi, którzy w stu procentach nas akceptują (wizualnie) tak jak widzą nas rano to jest kolejny krok do szczęścia..... to tak odnośnie natury, która wykorzystałem do zdjęć. retro zdjęcia


jesienna moda


Kochani życzę Wam ciepłego dnia, jak nie w pogodzie to w serduchu!.