24 listopada

24 listopada

Bvlgari Man Wood Essence

Perfumy Bvlgari Bvlgari (założona w 1884 roku w Rzymie we Włoszech) jest luksusową marką z wyraźnie włoskim stylem. Firma Bvlgari czerpie inspiracje z piękna greckiej sztuki. Od roku 1993 firma rozpoczeła produkcję perfum, które stały się bardzo popularne na rynku kosmetycznym.


Bvlgari Man Wood Essence

Uchwyciwszy energię natury dla miejskiego mężczyzny, zawsze zestrojonego ze swoim środowiskiem, Bvlgari przedstawia nowy zapach, wodę perfumowaną Bvlgari Man Wood Essence. Bvlgari Man Wood Essence łączy intensywne drzewne nuty z olśniewającymi akcentami cytrusowymi, tworząc ożywcze dopełnienie kolekcji Bvlgari Man. 

To faktycznie połączenie nut drzewnych ale również owocowych, w zapachu wyczuwalna jest świeżość, męskość ale dynamizm. Określiłbym ten zapach jako żywy, ponieważ w tym flakonie zawarte są nuty, obok których nie przejdziemy obojętnie. To propozycja zarówno na dzień i wieczór i moim zdaniem idealna do pracy. Nie jest przytłaczający ani duszący, wszystkie nuty są wyważone co sprawia, że nos doznaje przyjemności. 

Uważam, że zapach ten nie zna wieku, ale kojarzy mi się z zabieganym mężczyzną, który swą determinacją osiągnie wiele, Jego trwałość jest średnia, utrzymuje się na ciele/ubraniach pół dnia po czym słabnie lecz nie traci na swej oryginalności. 

Perfumy dostępne są w perfumeriach oraz sklepach internetowych.perfumy męskie