09 listopada

09 listopada

Alilla Makijaż Mineralny

Marka kosmetyków Alilla dba nie tylko o zdrowie kobiet ale również o środowisko. Dzięki wykorzystaniu drewna jako opakowanie na mineralne i naturalne kosmetyki dbamy o brak sztucznie wytworzonych odpadów, które zagrażały by środowisku.

kurtka damska jeansowa1. Całą powiekę pokrywam jasnym matowym cieniem.
2. Załamanie na całej długości zaznaczam brązem, blenduję go by tworzył lekką chmurkę.
3. Na zewnętrzny kącik aplikuję głęboki ciemny niebieski kolor, zmieniam pędzel na bardziej puchaty i blenduję go wyciągając do zewnątrz by stworzyć kształt "kociego oka". 
4. Matowe pozostałe miejsce pokrywam perłowym cieniem, by optycznie otworzyć oko. Łączę go z niebieskim by nie powstały ostre granice.

makijaż wieczorowy krok po kroku5. Łącze dolną powiekę z górną tym samym niebieskim cieniem. 
6. Zieleń aplikuję również na dolną powiekę, łączę ją z niebieskim.
7. Wewnętrzny kącik akcentuję połyskującym złoto-żółtym cieniem.
8. Tuszuję rzęsy i żelem przeczesuję brwi.

pomadka bordoPaleta wykonana jest z drewna a formulacja cieni jest mineralna. Dzięki magnetycznej palecie możemy dokupować wkłady nie wyrzucając przepięknej i solidnie wykonanej palety z lusterkiem, pędzelkiem oraz gąbką do pudru. Praca z cieniami była łatwa i szybka, bez problemu cienie się ze sobą łączą a ich kolor jest mocno napigmentowany, w ciągu dnia nie blaknie. Cienie z drobinką lubią być nakładane palcem lub pędzlem na mokro. Jak to w przypadku cieni mineralnych cienie się osypują, ale patrząc na jakość palety i pigmentu w zupełności nie powinno to przeszkodzić w pracy z kolorówką Alilla. Więcej informacji na temat marki -> sklep Alilla

Modelka: Zosia Bluszcz
Zdjęcia: Ja

Alilla Makijaż Mineralny

Zdjęcie: Łukasz Siekanowicz

czerwona sukienka

Paleta Universe Alilla 

mineralne cienie do powiek