01 października

01 października

Jesienny sweter, słoneczny blask jabłek

Godzina 3:00 w nocy, czas wypić szybką kawę i ruszamy w drogę. Nasza podróż nie jest przypadkowa jedziemy odwieźć mojego brata do sanatorium ale i przy okazji poszukać ciekawych miejsc w innym mieście. Pniewy okazały się piękne dlaczego? Sami zobaczcie.


Jesienny sweter, słoneczny blask jabłekRano gdy dojechaliśmy na miejsce, wszystko dopiero się budziło. Spotkaliśmy poranną rosę, mgłę i pełne klimatu miejsca do zdjęć. Spacer rankiem gdy słońce dopiero co przeciera oczy ledwo wstaje my spacerujemy i oddychamy świeżym powietrzem. Plantacje jabłek zainspirowały mnie do tego by to one tutaj grały główną rolę i towarzyszyły mi na większości zdjęć. Nie zrywaliśmy ich bo to nie nasza własność, szacunek pracy innych jest dla mnie ważny. 

moda męska jesień 2018

męski sweter


Ciepłe swetry, sploty są moim must have w garderbie, łączę je nawet z dresami. Zawsze stawiam na wygodę a w chłodne czy zimne dni na to by było mi po prostu ciepło i wygodnie. Dodatki u mnie zawsze są dodatkami, staram się by nie wywyższały się i nie rzucały w oczy, mimo, że nie mierzyliśmy czasu postawiłem na zegarek. W takich chwilach czas nie gra roli.

Zauważyłem ludzi pracujących przy zbieraniu jabłek gdy ja mówiłem, że zimno oni pracowali w pocie czoła, nie byli polakami, nie narzekali, nie mówili za dużo po prostu pracowali. Może to i płytkie ale jeśli z boku się patrzy na innych można wiele wynieść i wiele się nauczyć. Mam szacunek do tych ludzi, sam pracując w pewnych miejscach nie raz czułem się źle jednak pracować trzeba było.


męska skórzana kurtka
 Swetr Massimo Dutti / Kurtka: Caliope

blog kosmetyczny

jaki zegarek wybrać
Zegarek: Daniel Wellington / Bransoleta: By Dziubeka

Mija godzina, robi się co raz cieplej ale nadal czuć w powietrzu wilgoć, niesamowity klimat. Chodzimy, rozmawiamy ale czasem milczymy, wiecie co jest piękne? Milczenie czasem może wyrazić więcej niż kilka słów. Wracamy odwiedzić jeszcze brata i w drogę do domu odpocząć. Po drodze weszliśmy na lody z moją mamą i tak zakończyła się podróż pełna inspiracji.

jeansy czy dżinsy

wschód słońca