02 września

02 września

Tune Cosmetics. Tune The (D)-dur paleta matowych cieni

Firma TUNE powstała w 2017 roku, w celu połączenia dwóch pasji właścicielki - makijażu oraz muzyki. Nazwa "TUNE" pochodzi z języka angielskiego i oznacza ona między innymi "Harmonię", interpretowaną jako "dopełnianie się elementów". W życiu można mieć wiele pasji. Dzięki ich połączeniu można stworzyć jedną całość.Tune Cosmetics. Tune The (D)-dur paleta matowych cieniPaleta Tune The (D)-dur to 11 cieni matowych oraz jeden metaliczny.
Kompozycja cieni matowych utrzymuje się w większości w tonacji chłodnej jednak znajdziemy w niej również nieco cieplejsze tony. Metaliczny odcień o nazwie Staff to stare złoto. Cienie są matowe i dobrze sprasowane, dzięki czemu przy ostrożnej aplikacji nie osypują się, moje pierwsze wrażenie co do blendowania to był szok, w momencie dotknięcia cienia pędzlem i przenosząc go na powiekę one się same nakładają tworząc piękne spójne przejścia. Kolory są tak dobrane, że paletą można wykonać każdy typ makijażu od dziennego do wieczorowego, a kolory ze sobą świetnie się łączą, bez efektu plam czy zanikania pigmentacji. Zdecydowanie paleta jest użytkowa na co dzień ze względu na to, iż nie ma w niej kolorów, które użyjemy tylko na użytek zdjęć na np. instagram - co moim zdaniem jest plusem.

Opakowanie palety jest kartonowe, łatwe do wyczyszczenia zamykane na magnes - takie rozwiązanie jest dobrym posunięciem bo jako, że dojeżdżam do klientek szanuję w ten sposób swój kręgosłup i siły na dźwiganie kosmetyków. 

Trzy bazowe cienie Cello, Clef, Melody posiadają kremowe odcienie beżu, delikatnego szarego brązu i subtelnego różu.
Sound do chłodny brąz, który jest idealny do załamania, modelowania całego oka, to cień uniwersalny będzie pasował do większości kolorów nie tylko w tej palecie.
Pause, Soprano i Accent to cienie ogniste, przeważa w nich czerwony pigment jednak nie dają one efektu odblaskowego.
Bass mocna, matowa głęboka czerń, trochę kredowa jednak nadal dobrze się wtapia w powiekę.
Octave oraz Tone to chłodne fiolety, jaśniejszy i ciemniejszy pozwalają na uzyskanie pięknego fioletowego smoke eye.paleta matowych cienitune cosmetics

bronzer do twarzy

jak zrobić makijaż dzienny
Kosmetyki Tune Cosmetics są dostępne w sklepie online Lady Makeup oraz u samej właścicielki na stronie https://tune-shop.pl/


morski cień do powiek

Żółto kanarkowy paleta Tune The (D)- dur (soprano)
Pomarańcz paleta Tune The (D)-dur (accent)
Brąz paleta Tune The (D)-dur (sound)
Środkowy cień Tune Metallic(a) - Viva
Wewnętrzny kącik cień Tune Metallic(a) - Boom duochrome
Wewnętrzny kącik cień Tune Metallic(a) - Mystic duochrome
Dolna powieka cień Tune Metallic(a) Wave
Zdjęcie bez obróbki makijażu.


cienie duochrom