10 sierpnia

10 sierpnia

Ingrid tusze do rzęs

W pewnym filmie główna bohaterka powiedziała "oczy to sutki twarzy", niezaprzeczalnie coś w tym jest. Pytam modelki czy klientki bez jakiego kosmetyku nie mogłabyś żyć.... odpowiedź zawsze ta sama - bez tuszu do rzęs. Przedstawiam Wam maskary marki Ingrid.Ingrid tusze do rzęsZacznę od moim zdaniem najlepszego tuszu do rzęs tej marki czyli Ingrid Modeling, czerwone opakowanie rzuca się w oczy dlatego za ten produkt chwyciłem jako pierwszy. Silikonowa szczoteczka o delikatnie zaokrąglonym kształcie i dwóch rodzajach włosków - ułożonych ciasno krótkie i ułożone szerzej dłuższe. Bardzo dobrze rozczesuje rzęsy tworząc niemalże efekt firanki i to jest jej główny plus dzięki któremu sięgam po nią gdy robię naturalne makijaże.W ciągu dnia nie osypuje się, nie skleja a przez cały dzień wygląda bardzo dobrze. Ingrid Modeling Mascara jest dla osób, które lubią delikatność.


efekt sztucznych rzęs


maskara wydłużająca


Ingrid All In One to tusz wielofunkcyjna - jak to nam nazwa wskazuje. Tutaj mamy do czynienia z szczoteczką tradycyjną, jak to w przypadku takich szczotek możemy spodziewać się zlepienia rzęs w mniejszym bądź większym stopniu. Jak widzicie niżej na zdjęciu sklejenie rzęs jest widoczne lecz po przeczesaniu grzebykiem niwelujemy ten efekt. Ta maskara faktycznie zagęszcza i pogrubia rzęsy, myślę, że to dobra propozycja dla cienkich, jasnych rzęs. To ten typ tuszu, który lubi trochę podeschnąć więc dajcie mu kilka chwil i wpompujcie trochę powietrza do opakowania.Tusz do rzęs all in one


Ostatnią maskarą jaką miałem przyjemność testowania to Ingrid Extra Long - maskara wydłużająca. Mam wrażenie, że to ta sama szczotka jak w przypadku Ingrid Modeling z różnicą w formule samego tuszu - w moim odczuciu jest trochę bardziej gęsty przez go trochę bardziej pogrubia. Przy dwóch mocniejszych warstwach może trochę skleić rzęsy ale nie oszukujmy się - tusz do rzęs to kosmetyk, który ma je zaznaczyć a rzęsy są rozstawione blisko siebie - żaden tusz nie rozdzieli każdej osobnej rzęsy by nawet się trochę nie złączyły :).odżywka na rzęsy

na porost rzęs


Czas na produkt, który stosunkowo szybko zyskał popularność a jest to pomada do brwi. Najlepsza to taka, która jest długotrwała i żaden pot czy woda nie zedrze jej - dokładnie tak działa pomada do brwi Ingrid. Ja mam w kolorze lightbrown, jest to odcień bez domieszki szarości czy rudości więc bardzo dobrze wygląda na brwiach. Jedynym jej minusem jest szybkość zastygania - trzeba się nauczyć w miarę szybko operować.


brązowa pomada do brwi

pomada do brwi

Nie ma kosmetyku, który jest idealny, jednak prawdę pisząc jak za produkty, za kilka złotych dostępne online jak i stacjonarnie (np. Hebe) to myślę, iż zadowolą nie jedną klientkę a po tusz Ingrid Modeling sięgam często.


kosmetyki ingrid