07 lipca

07 lipca

Podkład mineralny Clare Blanc

Claré Blanc powstała z miłości do piękna i zdobywanej latami wiedzy o minerałach. To więcej niż kolejna marka kosmetyków – to wybór innego stylu życia.
Clare Blanc To nowy styl życia. Ekologiczny, szanujący przyrodę, ale nie rezygnujący z poczucia luksusu i idealnego wyglądu.Podkład mineralny Clare Blanc
Gdy upalne dni nastały, żar leje się z nieba a czuję, że lepiej będę funkcjonował i moje samopoczucie będzie zdecydowanie bardziej pewne siebie z podkładem na twarzy, a z drugiej strony nie mam ochoty na podkład płynny, sięgam po minerały. To inna forma aplikacji, biorę pędzel odkręcam przepiękny słoik z sproszkowaną zawartością, odkładam wieko i zamaczam puchaty o miękkim włosiu pędzel. Ruchami kulistymi i delikatnymi pokrywam twarz drobnozmielonym podkładem mineralnym Care Blanc, zazwyczaj czynność powtarzam dwukrotnie zwiększając dzięki temu krycie, ta ilość w zupełności starcza by osiągnąć dobre średnie pokrycie zaczerwienień i drobnych niedoskonałości.To wszystko. Opcjonalnie mogę użyć pudru ale daję się ponieść swobodzie, niech twarz odpocznie, dzisiaj jej podaruję - pudru nie będzie bo nie czuję takiej potrzeby. Twarz jest satynowa, dzięki minerałom, w których naturalnie występuję drobniuteńkie migoczące iskierki, skóra staje się bardziej promienna. Faktycznie, skóra jest jednolita i wygładzona, dzięki zawartości estru jojoba w dodatku jest pielęgnowana, dzięki temu składnikowi podkład mineralny nie powinien wysuszać wrażliwej skóry. 

Dobieram kolor sprawdzając swoją karnację, mam odcień ciepły i żółty, to istotne by idealnie dobrać kolor. Gdy określiłem już swoją karnację zawęża mi się ilość odcieni jaką mogę wybrać, decyduję się na ten, który w nazewnictwie oraz kolorem pasuje do innych moich podkładów, które stapiają się ze mną idealnie. Na stronie można to zrobić bardzo szybko i łatwo. Jeśli nie jestem pewien koloru, mogę przecież zamówić próbkę, która kosztuje mniej a spokojnie starczy na kilka użyć, chcę w końcu wyglądać dobrze prawda?
jak nakładać podkład mineralny

mineralne kosmetyki

clare blanc

swatche podkładów mineralnych

Neutral 245/ Warm540/ Neutral 230

Piszę o tym podkładzie - regulującym. To on urzeka kryciem, satynowym nie nadmiernym błyszczeniem i spójnością z moimi porami. Mam na uwadze to, że produkt nie jest typowo kryjącym "supertrwałym" płynnym cudem, skóra oddycha, jest nawilżona, ujednolicona ale muszę uważać by przypadkiem za bardzo nie potrzeć jej, grozi to zdjęciem podkładu ręką. Jest to normalne zjawisko w przypadku tego typu kosmetyków, naturalnie gdy zdmuchniemy delikatny, piękny, świeży dmuchawiec rozpada się. Nie zaliczam tego jako minus, bo każdy kto stosuje minerały wie, iż ich trwałość na wodę czy przetarcia jest mniej odporna. podkład naturalny
http://clareblanc.pl/
Jesteś Clare Blanc?


WIEM, CZEGO CHCĘ. LUBIĘ SIEBIE.
NIE BOJĘ SIĘ ZMIAN. ŻYJĘ BLISKO NATURY.
KOCHAM WOLNOŚĆ.
POPEŁNIAM BŁĘDY I TRUDNO, ALE CZASEM TRZEBA ZBŁĄDZIĆ,
BY ZNALEŹĆ WŁAŚCIWĄ DROGĘ.
NAZYWAM TO ZBIERANIEM CENNYCH DOŚWIADCZEŃ.
WIEM, JAK ZADBAĆ O SIEBIE. WIEM, JAK ZADBAĆ O CIEBIE.
CLARÉ BLANC.


naturalne kosmetyki