22 czerwca

22 czerwca

Rozświetlacze Makeup Revolution. Błyszczące nowości I Heart Makeup

Glow, błysk, blink, rozświetlenie, promienna skóra, highlight to określenia określające modę w makijażu. To mój ulubiony trend ma się błyszczeć, ma być widać i tym razem można przesadzić!. Makeup Revolution podążając za trendami kusi swoimi nowościami, sami zobaczcie.


Rozświetlacze Makeup Revolution. Błyszczące nowości I Heart Makeup

Serduszka Makeup Revolution słyną z tego, że dają mocny blask i robią piękna taflę a ich zużycie do końca granicy z cudem bo formuła jest wypiekana. Tym razem w nowościach portfolio marki Makeup Revolution doszły dwa Radiance - o ciepło chłodnym tonie oraz Lightening o chłodnej tonacji. W poprzedniej edycji serduszka rozświetlające dawały nam przepiękną taflę odbijającą światło, natomiast w tej mamy efekt wzmocniony drobinkami, które przepięknie się mienią jednak efekt końcowy moim zdaniem jest trochę subtelniejszy. Drobinki są większe i mniejsze dzięki czemu nawet w gorszym świetle blask jest widoczny, tak jak wcześniej wspomniałem jest to kosmetyk wypiekany a te z reguły trudno wykorzystać do końca przez co serducho bije bardzo długo. Ten rodzaj rozświetlaczy z powodzeniem możemy stosować na każdą część ciała, na sucho lub mokro (na mokro efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny). 
Efekt pokazany na zdjęciu jest na sucho, bez bazy.

Dostepne w Super Pharm oraz na cocolita.pl


makeup revolution serduszka


rozświetlacz serce


rozświetlacz z drobinkami


Ogromna paleta Rozświetlaczy Highlighter Wardrobe to połączenie wszystkiego co kochamy, rozświetlenia, różu i bronzera. W palecie jest 8 produktów, zamykana jest na magnes a wykonana z dobrej jakości tektury. Ich konsystencja jest zupełnie inna niż tych serduszek, tutaj mamy do czynienia z formą prasowaną a w odczuciu można rzec, że są "mokre" - aksamitne. W palecie znajdziemy, rozświetlacze o chłodnej i ciepłej tonacji, bronzery i róże, jeden z nich to połączenie dwóch funkcji do konturowania - róż i rozświetlacz a drugi rzucający się w oczy to mozaika składająca się z bronzera, i dwóch typów rozświetlacza. Ponieważ kosmetyki są same w sobie już dość "mokre" wolą być nakładane na suchą skórę tym sposobem ułatwiamy sobie z nimi pracę i nie tworzymy ciemnych plam widoczne pod różnym kątem widzenia. Jak widać na załączonym niżej obrazku ich odbicie światła jest mocno widoczne, a dzięki tak wielu kolorom każdy znajdzie zestawienie odpowiednie dla siebie. Paleta idealna dla podróżujących osób, sami przyznajcie mieć taki wybór w jednej palecie to na prawdę praktyczna rzecz. Bardzo dobrze się sprawdzają (prócz zastosowania tradycyjnego) jako cienie do powiek, kolory, które nakładamy później mają świetną przyczepność.

Dostepne w Seuper Pharm oraz na Cocolita makeup revolutionpaleta do konturowania twarzy

najlepsze blogi o kosmetykach

paleta makeup revolution

swatche makeup revolution