06 czerwca

06 czerwca

Beauty Kei, Holika Holika maski w płachcie

Maski w płachcie zrobił rewolucje na całym świecie, są łatwe w użyciu, mają lekką konsystencję, są przepełnione składnikami aktywnymi a ich rodzajów nie da się zliczyć. Pod lupę wchodzą dziś maski w płachcie marki Beauty Kei.


Beauty Kei, Holika Holika maski w płachcieBeauty Kei Royal Jelly czyli maska z miodem i aloesem. To jest maska, którą pokochałem od pierwszego użycia. Wszystkie z prezentowanych dziś masek są bardzo mocno nasączone substancją, która zostaje nam w opakowaniu, moja rada - zostaw płyn wstaw do lodówki i używaj jako serum lub jako serum na noc. Wracając do maski, świetnie wygładza i nawilża. Skóra po użyciu Royal Jelly jest gładka i faktycznie odprężona - to najbardziej odżywcza maska jaką miałem z tych w płachcie.
Dostępna w jokasklep (teraz jeszcze taniej!)


miodowa maseczkaBeauty Kei Aloe, maska w płachcie, którą pokochają nie tylko aloesowi maniacy! Tę maskę użyłem gdy moja skóra nagle wyrzuciła swoje brudy upalnych dni, aloes słynie z swych właściwości przeciw trądzikowych - małe zaróżowiałe krostki  stały się mniej widoczne i czerwone a dzięki zawartości pantenolu cały obszar (który i tak jest z reguły różowy) twarzy został ukojony. Jak większość tego typu masek mamy w gratisie wygładzenie tak i tutaj możemy na to liczyć. Wymieniam tylko dwa składniki w przypadku takich masek bo tych procentowo jest najwięcej ale dla osób, które zawzięcie tłumaczą składy - jest ich wiele więcej (zazwyczaj są to składniki roślinne).
Dostępna Beauty Kei maska w płachcie


maska aloesowa
Holika Holka zielona herbata składnik, który jest ostatnimi czasy na językach. Działa przeciw rodnikowo, oczyszczająco, witamina C rozjaśniająco i rewitalizująco, alantoina kojąco a piwonia zapewni nam wygładzenie. Tutaj działanie jest trochę podobne do tej z aloesu jednak odczuwam mocniejsze wygładzenie. Świetnie działa położona na włosy - dla osób borykających się z efektem siana to zbawienie.
Dostępna holika holika green tea.


maska w płachcie zielona herbata