02 kwietnia

02 kwietnia

Sesderma sesmedical Cellular Repair

Sesderma Sesmedical CELLULAR REPAIR domowa pielęgnacja to kompletny program przeciwstarzeniowy oparty na skuteczności peelingów chemicznych używanych przez lekarzy w gabinetach.  Zestaw zawiera 4 jednorazowe chusteczki CELLULAR REPAIR peel solution, krem ULTRA sealing cream 15 ml i krem CELLULAR REPAIR post-treatment cream. Zestaw to 4 kompletne zabiegi, które możesz wykonać we własnym domu.


Sesderma sesmedical Cellular Repair

Jak stosować:


1. Na oczyszczoną skórę twarzy zastosować chusteczkę CELLULAR REPAIR peel solution. Delikatnie i równomiernie przetrzeć twarz, omijając okolic oczu i ust. Pozostawić do wyschnięcia.
2. Nałożyć niewielką ilość kremu ULTRA sealing cream i pozostawić na 6-8 godzin.
3. Po upływie tego czasu spłukać produkt wodą. Rano i wieczorem stosować krem podtrzymujący efekty zabiegu CELLULAR REPAIR post-treatment cream.sesderma kosmetyki opinie

6% kwas ferulowy występujący w tym produkcie delikatnie złuszcza, rozjaśnia i wygładza, wyciąg z zielonej herbaty działa antyoksydacyjnie. Kombinacja składników aktywnych chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB dzięki czemu już na tym etapie przygotowujemy skórę na słoneczne dni. Konsystencja esencji na chusteczce jest lekka, wchłania się całkowicie, posiada zapach trochę medyczny jak u stomatologa, skóra na początku może zapiec jednak nie reaguje rumieniem.

Krem, który nakładamy po chusteczce to uzupełnienie pierwszego kroku. Retonol Retina, Retinal działają silnie przeciwstarzeniowo oraz rozjaśniają przebarwienia. Krem jest lekko tłustawy więc zabezpiecza skórę przed uszkodzeniami a dodatkowo regeneruje i wspomaga cały zabieg domowy sesmedical.
Ostatnim krokiem jest nałożenie kremu na dzień i wieczór (w dni kiedy nie używamy chusteczki) to moc regeneracji, świetny produkt po opalaniu, lub dla cer bardzo suchych. W konsystencji jest gęsty i trochę tępy, zostawia cienką świecącą warstwę. Sam w sobie delikatnie nawilża i koi. Cały zabieg trwał ponad miesiąc (jedna chusteczka - jeden tydzień) zauważyłem poprawę w kolorycie skóry, jest równomierny a rumień ukojony. Skóra jest wygładzona i "podreperowana", jej stan po tym czasie znacznie się polepszył patrząc ogólnie obrazowo. Ponieważ moja skóra posiada nadal liczne przebarwienia mam zamiar wrócić do kuracji za jakiś czas, ze względu na brak światłoczułości kwasów zawartych w kosmetykach Sesderma. Idealny zestaw przed ważnymi wydarzeniami jak np. ślub czy ważna impreza, by dać skórze zastrzyk energii i regeneracji.W całej gamie domowych zabiegów Sesderma sesmedical występują zabiegi: przeciwstarzeniowe, rozświetlające oraz ten który posiadam - regeneracja. Kosmetyki są dostępne internetowo, w gabinetach oraz aptekach. Cena waha cię pomiędzy 120 a 210zł. sesderma gdzie kupić