11 kwietnia

11 kwietnia

Evree Soda Clean puder myjący i pianka

"Poznaj przepis na skuteczną walkę z zaskórnikami i zanieczyszczeniami Twojej skóry! Jeśli tradycyjne kosmetyki oczyszczające mogą nieźle namieszać podrażniając skórę, warto sięgnąć po sodowe mikro-oczyszczenie. Szczypta truskawkowej Soda Clean potrafi zdziałać cuda. Wnika w głąb porów odblokowując je, dzięki czemu cera staje się gładka i świeża."


Evree Soda Clean puder myjący i pianka


Puder myjący jest jak delikatny pyłek, mieszając go z wodą tworząc delikatną piankę z bardzo dobrym efektem peelingu, jego zapach jest przyjemny bo w łazience unosi się zapach słodkiej truskawki!. Skład jest prosty i krótki znajdziemy w nim sodę oraz alantoinę. Ten kosmetyk stosuję 3 razy w tygodniu jako dogłębne oczyszczenie twarzy, twarz jest oczyszczona, miękka ale nie przesuszona czy podrażniona. Puder świetnie sprawdzi się u osób z cerą normalną, mieszaną czy tłustą a nawet wrażliwą ze względu na łagodzące właściwości alantoiny produkt ten nie podrażnia.
Linia dostępna w drogeriach.

evree puder myjący

Sodowa pianka do mycia twarzy ma postać gęstej pasty, która po zmieszaniu z wodą ma przybrać postać pianki - co prawda piana ta jest znikoma a pasta posiada bogatą konsystencję, którą trzeba dobrze domyć by nie zostawiła po sobie filmu. Kosmetyk ten używam na co dzień po demakijażu, jest łagodna, delikatna i zostawia skórę nawilżoną. Ponieważ kosmetyk jest bogatej konsystencji nie podrażnia i nie zostawia uczucia ściągnięcia. Rekomenduję raczej dla skór suchych, wrażliwych, odwodnionych i mieszanych. Posiada słodki truskawkowy zapach.
Linia dostępna w drogeriach.


evree pianka do mycia

evree opinie

Świece Home Aroma