21 marca

21 marca

SMASHBOX Photo Edit Eye Shadow

"Stworzone przez profesjonalistów trio, nadające oczom hipnotyzujące spojrzenie. Te wygodne, przenośne palety są dostępne w wielu odcieniach. Zarówno neutralnych jak i pełnych najmodniejszych odcieni. Łatwe w łączeniu, bogate w pigment formuły zostały stworzone przez ekspertów Smashbox w wielu wersjach kolorystycznych. To palety, które wyrównują koloryt skóry i nadają oczom wyrazisty kontur."

SMASHBOX Photo Edit Eye Shadow

Trzeba przyznać, że Smashbox zaskakuje nowym pomysłem na swoje kosmetyki, palety przypominające obiektyw mają nawet na obrzeżach wypisane parametry fotograficzne. Każda paleta posiada trzy cienie z czego jeden największy to kolor bazowy i najczęściej używany w makijażu. Cienie te charakteryzują się niesamowitą pigmentacją bez osypywania. Polubiłem te cienie za różne wykończenia od matowych po drobinkowe i metaliczne, w pracy na oku bardzo dobrze się łączą oraz blendują dzięki czemu sama czynność wykonywania makijażu staje się przyjemnością nawet jeśli gonitwa czasu nie pozwala na coś wymyślnego. Kolorystyka jest dobrana perfekcyjnie ponieważ z każdego zestawienia ceni można wyczarować nie tylko jeden makijaż. Kosmetyki Smashbox dostępne są w Sephora, mamy do wyboru aż 14 wersji kolorystycznych palet, myślę, że wśród takiego wyboru każdy znajdzie coś dla siebie.
<cienie do powiek Smashbox>

smashbox cienie do powiek

smasbox podkład opinie

dobre cienie do powiek

Dzięki bazie pod cienie 24 Hour Photo Finish Shadow Primer, mamy dodatkową pewność, że makijaż zostanie w nienaruszonym stanie przez dosłownie cały dzień a nawet i noc. Baza już sama w sobie wygładza powieki dzięki czemu czyste płótno staje się równomierne a mimo bardzo dobrej pigmentacji cieni możemy wydobyć maksimum koloru. Bardzo dobry kosmetyk dla tłustej powieki ponieważ baza ta sprawia, że kosmetyk kolorowy położony na nią się nie roluje i nie wałkuje.
<baza pod cienie smashbox>


24 Hour Photo Finish Shadow Primer