09 lutego

09 lutego

Instagram przydatne aplikacje do analizy swojego konta

Instagram to aplikacja w której dodajemy zdjęcia, poznajemy nowych ludzi, dzielimy się swoimi zainteresowaniami, pasjami i życiem. Z biegiem czasu wszystko ewoluuje, tworzą się nowe trendy i nowe podejście do życia.... czy aby na pewno to wszystko idzie w dobrym kierunku??


jak zyskać popularność na instagramie

Nie będę tu pisał o zasięgach, polubieniach i innych z pewnością ważnych sprawach dla nas twórców bo wiem, że instagram czy fb próbuje od nas wyjąć z portfela ostatnią złotówkę za reklamy ograniczając naszą widoczność do minimum.

Mnóstwo kont to konta do zarabiania poprzez różnego rodzaju aplikacje, zbierają obserwacje na potęgę lub bez aplikacji obserwują innych użytkowników czekają aż Ci odwdzięczą się tym samym a następnie usuwają obserwację. To łatwo da się zauważyć dzięki aplikacjom śledzącym naszych widzów, kiedy i kto zaobserwował oraz kiedy i kto odobserwował. Takie narzędzie mnie zaskoczyło gdy koleżanki po fachu makijażowym i blogerskim działają tak jak to opisałem wyżej... ktoś może zapytać "i co z tym zrobisz" - zawsze piszę do takiej osoby pouczając ją o tym, że to do niczego nie prowadzi, a dlaczego? Wytłumaczę niżej.
Link do aplikacji <klik>aplikacja do sprawdzania obserwacji na instagramie

Z ostatnich doniesień od ludzi z pr jesteśmy bacznie obserwowani dzięki aplikacji Socialblade gdzie są ukazane nasze statystyki i działania. W pełni popieram takie aplikacje ponieważ dzięki nim osoby, które dają nam współprace, wysyłają paczki PR oczekują wyniku i dobrej prezentacji wysłanego produktu. Teraz liczy się jakość i cyfra jednak wcale nie musi być ona potężna ponieważ liczy się po prostu jakość. Zauważcie sami - kupione, nabite aplikacjami typu telegram obserwacje i polubienia nie dadzą żadnej korzyści takiego zdjęcia - ponieważ jest to pusta liczba zaś osoby, które są cenione i prawdziwe charakteryzują się wzrostem sprzedaży danego produktu. Oczywiście nie opisuję w tym poście sytuacji, że każdy pr musi być pokazany - pr doskonale wie, że nie wszystko nam musi się spodobać i nie oczekują tego, by pokazać na każdym social media zawartość paczki. Link <socialblade>

socialblade

Nie będę nikomu narzucał co robić jak się wybić jednak jeden fakt jest pewny - lepiej mieć mniej a efektownej niż więcej i brak efektywności. Bez wątpienia Instagram ma swoją chwilę i warto mieć tę aplikację do tego by wzmocnić swoje działania w internecie, by inspirować się i poznawać nowych ludi, którzy robią to co my.

Zapraszam na mój instagram https://www.instagram.com/lukaszmakeup/