17 lutego

17 lutego

Bobbi Brown Eduardo Ferreira. Warszawa Plac Unii

Eduardo Ferreira to główny makijażysta marki Bobbi Brown, jego historia z makijażem zaczęła się w wieku 36 lat a wcześniej pracował w branży finansowej w banku. Miłośnik efektu świeżej skóry, dobrego krycia i naturalnego wykończenia. 


Bobbi Brown  Eduardo Ferreira. Warszawa Plac Unii

Plac Unii City Shoping to tam odbył się tegoroczny event Bobbi Brown wraz Eduardo. Wchodząc do sklepu piękna olśniewa nas blask, czystość i to co kochamy najbardziej czyli królestwo kosmetyków kolorowych. Dla wymagających klientów - mogą liczyć na profesjonalną, szczerą, uśmiechniętą obsługę, która zna się na rzeczy. W butiku Bobbi Brown można umówić się na makijaż zasięgnąć porady pielęgnacyjnej oraz makijażowej oraz miło spędzić czas w towarzystwie ludzi zakochanych w marce.


bobbi brown long wear foundation

bobbi brown plac unii

Na spotkaniu poznaliśmy nowy podkład Long Wear Weightless Foundation SPF15. Produkt występuje w aż 14 odcieniach, większość z nich ma żółte tony dzięki czemu neutralizuje zaczerwienienia, jego konsystencja w moim odczuciu jest kremowo żelowa co daje nam lekkość a sam podkład nie jest wyczuwalny na skórze. Krycie określam jako średnie jednak dokładając warstwy budujemy je do mocno średniego, jego wykończenie w nazwie jest matowe i mogę się z tym zgodzić jednak testując go co dziennie przez ponad 2 tygodnie stwierdzam, iż jest świeże przy efekcie zmatowienia - brak efektu suchości. Przedłużona trwałość podkładu faktycznie potrafi na skórze wytrzymać do 11 godzin bez naruszenia efektu wizualnego. 


podkład bobbi brown

Makijaż ma być świeży, skóra powinna olśniewać nieskazitelnością, pięknym blaskiem i naturalnym wykończeniem makijażu. Nowy podkład zaprezentowany przez Eduardo to idealny kochanek Retouching Powder występującego w 5 odcieniach o nieziemsko drobno zmielonej konsystencji ... ale o tym w przyszłości napiszę bo produkty, które otrzymaliśmy na evencie to osobny dłuższy temat.

Na evencie można było sprawdzić swoją wytrwałość w jedzeniu pączków ponieważ Edyta pilnowała by nikt nie wyszedł głodny! Przyznam się... zjadłem w tym dniu 4 pączki oraz wypiłem dwie wody. Pisze to dlatego, że atmosfera oraz organizacja całego wydarzenia była godna podziwu Ekipo Bobbi Brown i Edytko zrobiliście kawał dobrej roboty a wiem, że kilka dni eventów i ciężkiej pracy nie było łatwe. Kłaniam się nisko.


makijaż bobbi brown


instagram photo