03 lutego

03 lutego

Alba 1913 pielęgnacja twarzy - Zdrowie jest piękne

"Zdrowie jest piękne to nasza filozofia i styl życia.Wiemy, że dobra kondycja naturalnie wiąże się ze świetnym wyglądem i harmonią ducha. Jesteś zdrowy, więc jesteś piękny." Unikalne składniki i lekkie konsystencje, jak się sprawdziła pielęgnacja marki Alba 1913?

kosmetyki alba 1913

Galeniczna woda oczyszczająca twarz i oczy to płyn micelarny, który posiada testy dermatologiczne i okulistyczne. Głównym składnikiem antyoksydacyjnym  i rozjaśniającym jest korzeń rabarbaru. Płyn micelarny, który dobrze oczyszcza i zmywa makijaż nawet ten, który potrzebuje chwili czasu by się rozpuścić. Nie podrażnia skóry i nie zostawia na niej żadnej lepkiej warstwy.
Dostępna jest tu <klik>

płyn micelarny cera wrażliwa

Miejska osłonowa mgiełka do twarzy wzbogacona o ekstrakt z szczawiu, rozjaśnia i redukuje podrażnienia oraz zaczerwienienia na twarzy. Ma orzeźwiający zapach, który mnie osobiście budzi do życia, odświeża i przygotowuje do kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Stosuję również na makijaż dzięki czemu mgiełka ściąga pudrowość i mam wrażenie, że scala całość a makijaż wygląda bardziej naturalnie.
dostępna tu <klik>

mgiełka do twarzy

Toner, który przywraca skórze lekko kwaśne ph, wzbogacony o składniki nawilżające oraz korzeń rabarbaru, który jak wcześniej wspomniałem rozjaśnia skórę. Po regularnym używaniu tonika co dziennie rano i wieczorem można zauważyć ukojenie skóry oraz jej wygładzenie. Ważnym plusem kosmetyku jest fakt, że nakładany podkład mniej ciemnieje ze względu na stonizowanie skóry! Przywraca komfort skórze eliminując zaczerwienienie oraz ściągnięcie.
dostępny tu <klik>


tonik do twarzy

Miejski lotion nawilżający na bazie masła shea oraz kwasu hialuronowego, to produkt o lekkiej konsystencji, który dobrze się wchłania zostawiając delikatną nietłustą cienką powłokę. Ze względu na składniki łagodzace faktycznie widać, że skóra jest mniej reaktywna na czynniki zewnętrzne, można poczuć również nawilżenie i mocne wygładzenie. Testowałem ten lotion pod najbardziej kryjące i zastygające podkłady i sprawdza się świetnie gdyż kosmetyki kolorowe zyskują dodatkową przyczepność do skóry - reasumując można go używać jako bazę pod makijaż. 
Dostępny tu <klik>

lekki krem nawilżający