05 stycznia

05 stycznia

Makijaż inspirowany Małgorzatą Rozenek

Makijaż inspirowany Małgorzatą Rozenek czyli prowadzącą niegdyś programy takie jak "Perfekcyjna Pani Domu" i "Projekt Lady". Makijaż Małgorzaty jest zawsze świeży, świetlisty, twarz jest dobrze wykonturowana a oko płynnie rozblendowane - idealna propozycja makijażu na dzień, wieczór czy do pracy!

naturalny makijaż

1. Całą powiekę pokrywam bazą pod cienie.
2. W zewnętrznym kąciku oka aplikuję brązowy cień skupiam go w jednym miejscu na zakończeniu powieki i rozcieram puchatym pędzle tak by stworzyć delikatny "dymek". Czystym pędzlem rozcieram granice w załamaniu by efekt był jeszcze bardziej płynny.
3. Bardzo jasnym, kremowym korektorem odcinam makijaż tworząc ostrą granicę do załamania. Ten krok utrwalam jasnym cieniem by korektor nie zebrał się w liniach.
4. Na środek powieki aplikuję brąz o ciepłej tonacji i wtłaczam go między (krokiem pierwszym) ciemnym brązem i odcięciem (krokiem trzecim).

jak zrobić makijaż

5. Wodną linię zaznaczam czarną kredką (by nie zmniejszyć powieki kredkę rozetrzyj!) oraz aplikuję ciemny brąz połaczony z ciepłym brązem. Blenduję dolną powiekę tak by połączyła się z górną w zewnętrznym kąciku - da to płynny nie przytłaczający efekt.
6. Zewnętrzny kącik powieki ruchomy akcentuję czernią i wtłaczam ją w ciemny brąz, blenduję kolory by nie było ostrej krawędzi. Tuszuję rzęsy a pod łuk brwiowy aplikuję jasny matowy cień.
7. Doklejam połówki rzęs by wyciągnąć maksymalnie zewnętrzny kącik.

makijaż z sztucznymi rzęsami

Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: Katarzyna Bednarek

jak blendować cienie

makijaż dzienny, rozświetlacz

Makijaż inspirowany Małgorzatą Rozenek

pomadka różowa

Cienie do powiek: Paleta: Oriflame: Giordani Gold paleta brązów
Kredka: Oriflame Kajal The One
Rzęsy: Ardell 318 Black
Tusz do rzęs: Oriflame The One
Podkład: Oriflame Giordani Gold Liquid Silk
Korektor: Oriflame Giordani Gold Secret
Puder: Oriflame Giordani Gold
Bronzer: Benefit Hoola
Róż i rozświetlacz: Oriflame The One (paleta 3 in 1)
Zamówienie na potrzeby projektu składałem -> sklep Oriflame