27 grudnia

27 grudnia

Makijaż na sylwestra w stylu fashion

Makijaż na sylwestra w stylu fashion, czyli szybki sposób na makijaż imprezowy. Nie masz głowy do brokatów, sypkich pigmentów, kresek, sztucznych rzęs? Nie martw się, ponieważ w mojej propozycji makijażowej nie musisz być profesjonalną makeup artist!

Sesja znajduję się w magazynie Surreal Beauty Mag.
Makijaż na sylwestra w stylu fashion

1. Rozetrzyj brązową kredkę od linii rzęs kierując się ku górze. Możesz do tego celu użyć palca, roztarcie nie musi być precyzyjne.
2. Załamanie zaakcentuj cieniem o ciepłej barwie, do tego celu użyj puchatego pędzle i kierując się w załamaniu "prawo lewo" rozcieraj kolor by uzyskać delikatne przejście.
3. Całą powiekę pokryj śliwkowym cieniem, pamiętaj by żadne granice się były ostre - weź puchaty pędzel i porozcieraj ostre granice - gdy cień nagle straci intensywność dołóż go i ponów krok.
4. Na linię wodną zaaplikuj tą samą brązową kredkę, rozetrzyj ją na dolnej powiece cieniem śliwkowym i rozblenduj. By nie zmniejszać oczu dość ciemnymi odcieniami, połącz dolną powiekę z górną w zewnętrznym kąciku oka!. Wytuszuj mocno rzęsy i baw się dobrze ;)!


makijaż na sylwestra
Makijaż oka NIE jest w żadnym stopniu obrabiany!

Sylwester to impreza, w której można wszystko dlatego nie bój się nałożyć kosmetyku rozświetlającego na wierzch nosa, szczyty kości policzkowych oraz wystających miejscach na ciele, poszalej z bronzerem dobrze go rozcierając by uniknąć efektu plamy, użyj nawilżającą bazę pod makijaż i dobrze kryjący podkład o przedłużonej trwałości.

Fotograf: Ventus - Weronika Smieszek
Modelka: Karolina Mrowiec
Makijaż: Ja

czerwone usta pomadka

fryzura na sylwestra

makijaż youtube


Brązowa kredka: Deborah ExtraPencil 05
Ciepły cień załamanie: Bobbi Brown Evening Glow Palette
Śliwkowy cień: Zuii paleta Posion
Tusz do rzęs: L'oreal Superstar Mascara
Baza pod podkład: Smashbox Primerizer
Podkład: Smashbox Studio Skin 1.2
Puder: IsaDora Velvet Touch
Bronzer: Benefit Hoola
Rozświetlacz: ILoveMakeup serduszko
Pomadka: Deborah Rosetto MilanoRed 09
Błyszczyk: Bezbarwny Catrice + Pur Rebel