04 listopada

04 listopada

ShinyBox Think Pink

ShinyBox THINK PINK! ❤ Bądź piękna i zatroszcz się o siebie razem z ShinyBox! Piękno kobiety, to głównie sztuka życia. Pewność siebie, optymizm i świadomość swojej wartości. Atrakcyjna kobieta, jest kobietą spełnioną, która sama ze sobą czuje się dobrze. ShinyBox przypomina o problemie jakim jest rak piersi!.


ShinyBox Think Pink

Barnangen All Over Rescue Body Balm, czyli balsam do ciała zamknięty w słoiku. Przyjemny delikatny kosmetyczny zapach o lekkiej konsystencji, która zostawia lekki film na skórze ciała. Łagodnie pielęgnuje zmiękczając skórę, moim zdaniem za lekki jeśli chodzi o skórę bardzo wysuszoną.

Świeca zapachowa Bispol, nie jest to mocno zapachowy produkt. Gdy zapalamy świecę początkowo można wyczuć lekką nutę świeżej woni jednak nie jest to świeca, która swoim zapachem będzie umilała Wam wieczory.


świeca bispol

Avon Mark pomadka 'irresistible' zostałą wyprodukowana w Polsce, reklamy tego produktu otaczają nas z każdej strony więc czy jest warta swojego rozgłosu? W nowym katalogu kosztuje ona około 18zł, jej konsystencja jest kremowa i można budować krycie. Jej kolor mnie pozytywie zaskoczył, intensywny i krwisty, nie wchodzi w załamania ust wygładzając je przez co na ustach prezentuje się świetnie. Jedynym minusem, który zauważyłem to słaba trwałość, kolor, który ja posiadam szybko znika z ust (przez picie czy jedzenie).


avon pomadka mark

Jantar odżywka/wcierka do włosów zniszczonych, miałem ją już kiedyś i świetnie się sprawdzała. Odżywia i regeneruje włosy, sprawia, że mniej się puszą i są zdyscyplinowane. Efekt utrzymuje się jeszcze przez dłuższy czas po odstawieniu kosmetyku. 

Energy Bar foods by ann - zdrowa przekąska to miły dodatek do pudełka, zapewne sam od siebie bym nie zakupił słodyczy tego typu. Przekonałem się mimo tego ,że nie znajdziemy tam pustych kalorii i czekolady, którą kocham.


jantar odżywka do włosów

Efektima Algae Lift maska o żelowej konsystencji, którą nakładamy na twarz oraz 7th Heaven plasterek na nos oczyszczający. Ze względu na to, że mam skórę odwodnioną i maksymalnie przesuszoną póki co nie skusiłem się na użycie tych produktów. Jeśli Wy je znacie i próbowałyście/liście podzielcie się opinią w komentarzach!


maska algowa