09 listopada

09 listopada

Jo Malone London w Polsce! Poznaj zapachy z historią!

Marka powstała w 1994 roku w Londynie, głosy mówią, że w młodym wieku Jo sama tworzyła perfumy z ogrodowych kwiatów i startego mydła. Po otwarciu swojego pierwszego salonu założycielka marki odniosła ogromny sukces a jej potencjał został zauważony przez koncern Estee Lauder. Każde z perfum Jo Malone London zostały zaprojektowane, tak by móc nosić je osobno lub łączyć ze sobą. Za każdym z zapachów kryje się wyjątkowa historia. Elegancja i wyrafinowanie to znak rozpoznawczy tej marki.


Jo Malone w Polsce! Poznaj zapachy z historią!

Każdy z zapachów Jo Malone London ma swoją unikalną historię zainspirowaną światem mody, historii i sztuki.  Pomysły i wizje zostają przełożone na język zapachu, który urzeka. Sam miałem okazję sam wymyślić swoją historię do zapachów, to świetna zabawa a przy okazji nasza wyobraźnia ma spore pole do popisu. 

Autentyczne i nieoczekiwane kompozycje zapachowe, ręcznie robione świece, luksusowe zestawy do kąpieli i ciała to idealny podarunek dla drugiej osoby nawet bez okazji. Na stanowisku Jo Malone w perfumeriach Douglas stylistka zapachów przepięknie zapakuje Twoje zakupy, wszystko to otoczone wysoką jakością obsługi klienta.


jo malone douglas


świeca jo malone


perfumy douglas

Fragrance Combining™ czyli filozofia łączenia perfum Jo Malone London pozwoli Ci stworzyć zapach, który będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości. Zaprojektowane tak, by można było je nosić samodzielnie i połączone - faktycznie złączenie niektórych propozycji stworzyło całkiem inną i niepowtarzalną kompozycję.

20 zapachów Cologne, 7 zapachów Cologne intense, mydła w płynie, balsamy, kremy do ciała, olejki do kąpieli, olejki pod prysznic, peeling, kultowe świece w różnych rozmiarach i wariantach zapachowych, spraye do tkanin, które nadają charakteru pomieszczeniu, dyfuzory zapachowe - to wszystko otrzymacie w perfumerii Douglas stacjonarnie i sklepie internetowym. Swoje butiki zapachowe Jo Malone umiejscowił w miastach:
Warszawa Arkadia
Kraków Galeria Krakowska
Łódź Manufaktura.

lime basil jo malone

sztuka perfumiarstwa

perfumy blog
Każde zdjęcie na blogu jest mojego autorstwa.