01 października

01 października

ShinyBox Man

ShinyBox for man to propozycja dla mężczyzn, którzy chcą wypróbować nowych produktów na rynku kosmetycznym. Pudełko wypełnione jest męską dobrocią zaczynając od włosów kończąc na stopach. Dla czytelniczek płci pięknej to dobra okazja na sprawienie prezentu swojemu lubemu!.

shinybox man

ManFoot antyperspirujący krem do stóp, lekka kremowa konsystencja 
o delikatnym, świeżym zapachu. Krem po chwili się wchłania zostawiając stopy gładkie, co do działania 'antyperpirującego' -z  mniejszą potliwością dobrze sobie radzi.
ManFoot Dezodorant do obuwia i stóp, używam go głównie do obuwia służbowego ponieważ w nim spędzam połowę życia. Faktycznie ogranicza wyczuwalność brzydkiego zapachu.

manfoot antyperpirant do butów

Semilac Spa for Man - na ten zestaw przyjdzie pora w osobnym poście. Myślę, że ten pakiet dobra dla paznokci sprawdzi się również u kobiet! 
By być prawdziwym i zgodnym z filozofią bloga musicie dać mi jeszcze chwilę.

lakiery semilac

Pilomax przeciw wpadaniu włosów idealny produkt na przeskok z pięknym letnich dni na te jesienne gdzie włosy i skóra potrafi dać w kość. 
Jednak tego typu produkty nie działają od razu i trzeba wykazać 
się cierpliwością oraz regularnością używania.

serum na wypadające włosy

Pan Drwal urzekł mnie swoim miniaturowym olejkiem do brody, co prawda moja broda ostatnio lubi być krótka z powodów estetycznych ale kto wie może się jeszcze przydać, wtedy lukaszmakeup będzie drwalem!

Białko proteinowe Nutrend zostawiam gdy już na dobre się wyremontuję 
i wrócę do co dziennych treningów. Białko pomaga zregenerować się mięśniom a mi dodatkowo dodaje energii i syci.

Próbka perfum Vabun RM, jest bardzo słodka przeważa w niej nuta drewna, dlatego utrzymuje się przez większość dnia nie mdląc. Propozycja trafiona dla panów, którzy lubią bardzo mocne zapachy.