23 października

23 października

Makijaż w różach i fioletach Jafra Cosmetics

Boimy się makijaży w różach i fioletach tłumacząc się, że te koloru uwydatniają wszystkie mankamenty skóry, jest w tym trochę prawdy jednak dobrze rozblendowane i połączone cienie wraz z dobrze kryjącym podkładem potrafią wyglądać czysto i schludnie a kolory w efekcie końcowym pięknie podkreślą tęczówkę i kształt oka.

http://www.jafracosmetics.pl
makijaż w fioletach

1. Całą powiekę pokrywam korektorem następnie kładę jasny satynowy cień by powieka stała się optycznie większa.
2. W załamanie aplikuję róż, rozcieram go do momentu płynnej chmurki - jeśli w tym kroku tracisz kolor nie przejmuj się, po prostu dokładaj go budując intensywność cały czas blendując.
3. Zewnętrzny kącik blendując do środka  akcentuję fioletem, tworzy to bazę do następnego kroku i pozwoli to na płynne przechodzenie się kolorów.
4. Na wcześniej nałożony fiolet aplikuję przy linii rzęs czerń, blenduję ją wzdłuż linii rzęs zewnętrznego kącika i resztkami przeciągam do środka powieki - przyciemni to makijaż lecz go nie zabrudzi.

Makijaż w różach i fioletach Jafra Cosmetics

5. Zdejmuję taśmę, która wytyczała mi granice. Dolną powiekę maluję mieszanką wszystkich cieni i łączę ją z ostrą granicą górnej powieki - w ten sposób połączymy powieki bez efektu odcięcia.
6. Tuszuję rzęsy, rozświetlam wewnętrzny kącik oka najjaśniejszym cieniem z palety. Blenduję również ostrą granicę pod łukiem brwiowym by była płynniejsza i delikatna.

różowy makijaż

Makijaż, zdjęcia: Ja
Modelka: http://laurawitkowska.blogspot.com/

jak pomalować oczy

delikatny błyszczyk

jak zrobić zdjęcia telefonem

jak obrobić zdjęcia na instagram

Oczy: Jafra Cosmetics cienie do powiek trio Mystic
Tusz: Urban Decay Perversion
Podkład: Jafra Cosemetics podkład długokryjący
Bronzer i rozświetlacz: Jafra Cosmetics Puder brązujący Duo
Pomadka: IsaDora