08 października

08 października

La Mer beauty world

Piątek 6.10.2017 godzina 11:00 Atelier Mokotowska 63 tego dnia, o tej godzinie w tym miejscu miało miejsce spotkanie z marką La Mer. Przybył najlepsze makijażystki znane ze świata beauty, telewizji i fachu. Spotkaliśmy się by wkroczyć razem w świat marki La Mer, poznać techniki makijażu ale również luksusowej pielęgnacji. Witam w świecie La Mer.


La Mer the renewal oil słynie z właściwości silnie regeneracjnych, przyjemna nietłusta konsystencja otula skórę zmiękczając ją i zostawiając gładką. Ten eliksir używany jest przez makijażystów do łączenia z podkładem co daje efekt promiennej skóry oraz wzmacnia działanie pielęgnacyjne kolorówki. Suchość, łuszczenie, blizny, rozdwojone końcówki, zmęczenie, odwodnienie wcale nie musi nam towarzyszyć. Będę sięgał po ten złoty kosmetyk co noc by trochę rozpieścić moją skórę nie tylko twarzy.


MAx Huber fizyk i pracownik NASA doznał uszczerbku na zdrowiu w postaci poparzeń n twarzy, w poszukiwaniu leku na wyrządzoną krzywdę estetyczną zaczął działać sam by wynaleźć produkt, który zadziała regeneracyjnie. Po 12 latach badań stworzył produkt Creme De La Mer, który widocznie wygładził blizny i wspomógł odnowie skóry, do dzisiaj krem cieszy się sporą popularnością a jego skład się nie zmienił. Bogata konsystencja po roztarciu zamienia się w lekką emulsję a zapach koi zmysły - poczułem to na własnej skórze.

Creme De La Mer

Krem La Mer

La Mer The Soft Fluid Long Wear Fundation SPF 20 to podkład, który mimo swej lekkiej konsystencji posiada dobre do mocnego krycia dzięki technice nakładania warstwami. Fluid występuje w 11 kolorach w 3 tonacjach ciepła, neutralna i chłodna więc każdy powinien odcień dopasować dla siebie.  Produkt został wzbogacony o formułę Miracle The Miracle Broth La Mer stworzoną na bazie dwóch fermentów Soft Velvet Ferment oraz The Regenerating Ferment. Dzięki właściwościom pielęgnacyjnym i ochronie przeciw słonecznej mamy do czynienia z kosmetykiem nie tylko kamuflującym ale też działająco dobroczynnie na naszą skórę.

kryjący podkład la mer

La Mer fluid soft

Nowością w portfolio marki jest The Sheer Prassed Powder, aksamitny puder prasowany, który daje efekt satynowego matu. W odczuciu jest na prawdę miękki a wykończenie na twarzy miękkie i jedwabiste, wygładza tworząc efekt "bluru" i utrzymuje podkład w dobrym stanie przez cały dzień (testuję go na sobie). Skóra twarzy wygląda świeżo ale nie błyszczy się co udoskonala a nawet mocno kryjący podkład nie wygląda pudrowo i ciężko. Odcieni jest 4 w tym dopasowujący się do każdej karnacji - transparentny nr 02.
Wspominałem już, że kosmetyki kolorowe marki La Mer łączą w sobie pielęgnację, tak i ten puder zawiera mnóstwo ekstraktów między innymi algi, eukaliptus, glinkę, wyciąg ze skórki limonki ...

puder matujący la mer

tonik douglas

Rytuał piękna polega na słuchaniu swojej skóry, dawaniu jej to, czego oczekuje. Wiele wysiłku włożonego w samą produkcję przyniosło owoce w postaci produktów, które działają dogłębnie na skórę i zmysły ponieważ zapachy mimo, iż są delikatne relaksują a mnie osobiście uspokajają dając uczucie lekkości i odpoczynku

makijażyści gwiazd

jak się ubrać

puder sypki la mer