12 października

12 października

Dzienny makijaż z akcentem czerwieni

To czas na czerwienie, pomarańcze i kolory jesieni, moja propozycja jest dla osób, które chcą zacząć zabawę kolorami a nie do końca wiedzą jak ugryźć temat. Brązy nie muszą być brudne, przełamane kolorem i perłą nabierają zupełnie innego looku.


1.Całą powiekę pokrywam korektorem, który posłuży mi jako baza pod cienie, wklepuję go by dobrze się usadowił na powiece. W załamanie aplikuję pomarańczowy cień wpadający w żółte tony. Robię to puchatym pędzle, i rozcieram by nie tworzyć efektu "zapadniętej" powieki.
2.Zewnętrzny kącik oka pokrywam brązowym cieniem i łączę go z załamaniem. Nakładając brąz skupiam się na zewnętrznym kącik a następnie blenduję puchatym pędzlem do środka kolistymi ruchami, tak by przejście kolorów było jak najbardziej płynne.
3. Perłowy jasny beż aplikuję na wolna przestrzeń powieki ruchomej. Perła optycznie uwypukla i pięknie rozświetla całość odbijając światło.
4.Na dolnej powiece aplikuję mieszankę czerwieni pędzlem typu kulka, następnie na puchaty pędzel nabieram cielisty cień i rozcieram granice dolne powieki tak, by czerwień nie podkreślała zmęczenia i była płynna.

perłowy cień do powiek

5. Tuszuję rzęsy i czystym puchatym pędzlem rozcieram wszystkie granice, które wydawały mi się za ostre.

dobry tusz z rossmanna

Makijaż, zdjęcie: Ja
Modelka: Sandra

makijaż kosmetykami ze sklepu ladymakeup

błyszczący cień do powiek

blog kosmetyczny

Twarz: Podkład długokryjący Jafra Cosmetics
Puder: Deborach Dress Mee
Rozświetlacz: Milani
Bronzer: Jafra puder brązujący Duo
Cienie: Paleta Bikor Marocco 4, paleta Glazel 3691
Błyszczyk: Dr Irena Eris Provoke nr6
Tusz do rzęs: Catrice Glam&Doll

Palety i rozświetlacz możecie bardziej poznać w poście : haul kosmetyczny ladymakeup
Jafra Cosmetics