18 lipca

18 lipca

Sensillis Glacier Essence

Skóra sucha, odwodniona, pozbawiona witalności potrzebuje zastrzyku energii. 
Sensillis Glacier Essence obiecuje nam całodobowe nawilżenie nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Moja skóra mocno podrażniona kuracji izotretynoiną jest spragniona komfortu, tym razem wybór padł właśnie na ten krem.

sensillis glacier essence

"Zabieg, który stymuluje samonawilżające mechanizmy skóry, przydając jej witalności. Potrójne działanie nawilżające: przyciąga, dynamizuje i zatrzymuje wodę w naskórku zapewniając doskonałe nawilżenie skóry przez 24 godziny.
Krystalicznie czysta woda z lodowca, bogata w sole mineralne, oligoelementy, zapewnia nadzwyczajną witalność. Posiada silne działanie odczulające, nawet dla najbardziej wrażliwej skóry."

W składzie znajdziemy masło kakaowe, które odpowiedzialne jest za nawilżenie, natłuszczenie oraz walkę z rodnikami,  wyciąg z trawy azjatyckiej - utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia, hialuronian sodu odpowiedzialny jest za zmiękczenie, 
nawilżenie i stworzenie lekkiej warstwy ochronnej na skórze, ekstrakt z fiołka trójbarwnego działający przeciwzapalnie oraz gojąco i inne.


żelowy krem nawilżający

W odczuciu konsystencja jest żelowa, lekka i nie lejąca się. Polecam trzymać krem 
w lodówce (nie zaraz pod zamrażalnikiem), ponieważ przyjemny chłód i żelowa konsystencja to natychmiastowe odczucie ulgi i świeżości dla skóry twarzy.
Wchłania się po chwili nie zostawiając tłustej, świetlistej czy lepkiej warstwy.
Posiada bardzo delikatnie kwiatowy świeży zapach, który szybko się utlenia - w momencie nakładania jest po prostu przyjemnie.

Krem posiada również ochronę przeciw słoneczną SPF15, która nie zastąpi nam tradycyjnego filtru.

Z racji konsystencji, kosmetyk idealnie nada się do skóry tłustej, problematycznej czy mieszanej. Mimo, że jest to produkt o żelowej konsystencji nie powoduje ściągnięcia, mrowienia bądź wysuszenia skóry, nie zauważyłem również spotęgowania zaczerwienień.

krem rossmann cena

Po Sensillis Glacier Essence sięgam zazwyczaj w dni, które nie nakładam podkładu 
a zamiast produktu kolorowego mogę nałożyć filtr. Przyjemne uczucie chłodu 
(trzymam w lodówce) orzeźwia, skóra staje się gładka (pory są widocznie wygładzone), skóra ukojona i na prawdę przyjemnie nawilżona. Lubimy to uczucie gdy skóra twarzy jest miękka i gładka prawda? Tak właśnie się staje gdy regularnie sięgam po dzisiaj opisywany krem Sensillis.


Krem dostępny jest internetowo, w aptekach i Drogerii Hebe.

krem apteka

Moja propozycja na ciemniejszy makijaż ślubny -> makijaż smoke eye ślubny