29 maja

29 maja

Pretty Happy You Shiny Box

Witajcie, Pretty Happy You Shiny Box to pudełko w którym znajdziemy pielęgnację naszej skóry twarzy oraz włosów. Nie obyło się bez kosmetyku premium, tym razem jest to naturalny krem co mnie cieszy ze względu na to, że to on podniósł wartość całej zawartości.

Pudełko można zakupić na stronie Shiny Box


Pretty Happy You Shiny Box

Creightons szampon do włosów z olejem arganowym. Ten kluczowy składnik jest już wszędzie, jest już tak poddawany różnym obróbką, pozyskiwany z różnych źródeł, 
że nie wiem co o nim sądzić. Wracając do szamponu - przyjemnie się pieni, ładnie pachnie 
i zmiękcza włosy.


szampon z olejem arganowym

W pudełku znalazł się korektor antybakteryjny marki Bielenda. Z racji, iż jestem na izoteku nie mam jak go przetestować.
Kolejnym kosmetykiem, którego nie przetestuję jest kulka pod pachy FA.

kulka pod pachy


Maseczka odmładzająca Herbal Care mnie pozytywnie zaskoczyła. Pachnie delikatnie kremowo wyczuwam również różę. Kremowa kosnsystencja doskonale nawilża i relaksuję zmęczoną skórę.

Próbki Synchroline zostawiam bez komentarza :).


synchroline kosmetyki

Krem mocno nawilżający Naobay o bogatej konsystencji. Nie wchłania się do końca tworząc na skórze ochronny film, dlatego stosuję na noc. W moim odczuciu krótkiego stosowania, myślę, że na długo się z nim polubię e względu na mocne nawilżenie i regenerację skóry. Lubię ten widok w lustrze gdy rano wstaję i widzę wypoczętą twarz pełną blasku. 
Normalna jego cena to około 200zł - warto kupić pudełko choćby dla tego kosmetyku.
Obszerniejsza recenzja kremu pojawi się osobno.krem naobay

Nie zapominajcie o innych postach - kolorowy makijaż