10 marca

10 marca

Izotek aktualizacja po trzech miesiącach stosowania

Witajcie, w związku z Waszymi licznymi zapytaniami postanowiłem zrobić kolejny wpis. Izotek aktualizacja po trzech miesiącach stosowania. Co się dzieje? Jak się czuję? 
Jak moja skóra wygląda? Bardzo dziękuję za Wasze pytania i wiele komplementów dotyczących mojej skóry. Jesteście wielcy - dziękuję.

izotek aktualizacja po trzech miesiącach

Część pierwsza: początek kuracji izotekiem
Część druga: miesiąc kuracji izotekiem efekty


Przypominam, że moją stałą dawką jest 20mg. Dostałem pozwolenie od mojej dermatolog (odsyłam do pierwszego wpisu tam dokładniej opisuje gdzie przyjmuje oraz gdzie ma swoje gabinety) na podwojenie jej co drugi dzień, sumując ją wychodzi nam 40mg. Dawkę 40mg biorę co dwa dni przez półtorej tygodnia, następnym krokiem jest zrobienie badań krwi - ma to na celu sprawdzenie, czy wszystko będzie dobrze i rozpatrzenie zastosowania 
tej dawki w kolejnych miesiącach.

To co pogłębia się bardziej to zajady, jednego dnia zajmują połowę ust drugiego dnia  jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikają bez względu na to czy potraktuję  je Tribiotikiem czy zostawię na pastwę mojej ulubionejpomadki nawilżającej  (John masters Organic ze sklepu organicstyle.pl).

Suchość oka występuje podobnie jak w przypadku zajadów, raz jest dobrze raz jest źle przez co wyglądam jakbym cały czas płakał, uczucie jest nieprzyjemne, cały czas mam wrażenie, że "coś wpadło do oka". Tutaj z ulgą przychodzą krople nawilżające (Systane Hydration).


Przebarwienia skóry cały czas doskwierają, lecz powtórzę Izotek nie rozjaśni przebarwień. Po zakończeniu kuracji mam zamiar poddać się zabiegowi TCA, który ma na celu rozjaśnienie przebarwień. 

Rozdrażnienie, zauważyłem, że szybko się denerwuję jednak mam tę świadomość,  iż tabletki działają i próbuję uspakajać się biorąc kilka wdechów i wydechów  (polecam również ćwiczenia fizyczne to na prawdę działa!).

Strupy w nosie to jeden z skutków ubocznych, które utrudniają mi życie. Przy czyszczeniu nosa czy myciu twarzy odczuwam ostry ból. Nie będę pokazywał Wam co wychodzi podczas wydmuchiwania wydzielin w chusteczkę lecz nie wyobrażacie sobie jak bardzo pojemne 
są nasze nosy.

efekty po kuracji izotekiem

Robiąc ten zlepek zdjęć jestem dumny z mojej Pani Doktor, przemiana jest niesamowita 
w tak krótkim czasie efekty są widoczne gołym okiem i tak na prawdę mówią same  za siebie.

Wyżej wymienione skutki uboczne nie są tak uciążliwe jak miało to miejsce w przypadku trzeciego miesiąca. Póki co nie mam problemu z przesuszeniem ciała czy dłoni, nie boli mnie głowa ani stawy, nie wypadają mi włosy.
Zaczerwienienie skóry to normalna reakcja, skóra jest cały czas drażniona przez tabletki więc się próbuje się bronić - nic z tego! Nie dam się rumieniowi, zamiast matujących 
i antybakteryjnych kosmetyków używam tylko i wyłącznie natłuszczających 
oraz nawilżających produktów.