20 marca

20 marca

Inika organiczne kosmetyki do makijażu

Witajcie, przedstawiam Wam dzisiaj markę Inika organiczne kosmetyki do makijażu. Czarny prosty design prezentuje się profesjonalnie, składy tych kosmetyków zaskakują 
a ich zaletą jest połączenie produkty kolorowego z pielęgnacyjnym.

Kosmetyki te dostępne są na stronie https://organicstyle.pl/

Inika organiczne kosmetyki do makijażu

Podkład mineralny występuje w sześciu kolorach, to co go wyróżnia to fakt, że jest on na bazie soku z aloesu a nie wody. Prócz mnóstwa składników pielęgnujących mamy również nawilżający i dobrze Wam znany kwas hialuronowy. Idealna propozycja dla każdego typu skóry, szczególnie suchej i wrażliwej.


mineralny podkład kryjący

Pomadki występują w dwunastu kolorach, posiadają kremową konsystencję, dobrą pigmentację i niebanalne wykończenia. Jak wszystkie kosmetyki tej marki mamy tutaj dawkę składników nawilżających oraz działających przeciwstarzeniowo. 

Róże Inika są mineralne w sypkiej konsystencji. Tutaj gama kolorystyczna jest uboga 
bo tylko trzy odcienie. Zaletami produktu jest brak pylenia i naturalny efekt na skórze twarzy. Wykończenie określiłbym jako satynowe i promienne.

W portfolio marki jest i podkład mineralny, który może służyć jako puder. Ma dobre krycie i co ważne wysoki SPF 25. Osiem dostępnych odcieni pozwala na to, że z pewnością dopasujecie kolor do swojej karnacji. Nie podkreśla suchych skórek, wygląda naturalnie 
i nie przetłuszcza skóry. (planuję zrobić jego test).

pomadka mineralna

Napiszę szczerze, że pierwszy raz widzę podkład z takim składem. Zazwyczaj trafiamy 
na bazę wodną a tutaj coś innego, to zasługuje na oklaski.
Zwracam też uwagę na szereg certyfikatów:
- nie testowane na zwierzętach

- vegan
- organic cosmetics
- usda organic


mineralny róż