03 grudnia

03 grudnia

Makijaż na sylwestrową domówkę

Witajcie, makijaż na sylwestrową domówkę w mojej propozycji musi być prost 
i do wykonania przez każdą z Was. Błyszczące oko bez brokatu, bez mocnej ostrej kreski 
i sztucznych rzęs to pomysł bardzo łatwy jednak na pewno przyciągnie spojrzenia wielu osób na imprezie. Postawiłem na sporo cieniowania, mocne kontury twarzy i subtelne usta.

Makijaż na sylwestrową domówkę

1. Całą powiekę pokrywam cieniem, który przepięknie opalizuje i odbija światło. Idealnie łączy się z każdym kolorem i ożywia oko.
2. Zewnętrzny kącik oraz załamanie zaznaczam matowym beżowym cieniem, nie jest mocno widoczny jednak traktuję to jako bazę, która wytrze drogę kolejnym krokom. 
Robię to puchatym pędzlem.
3. Mieszam czerń z brązem i kolejnym puchatym pędzlem nakładam od razu rozcierając zewnętrzny kącik. Rozcierając robię to tylko w jednym kierunku wracając i ponawiając ruchy. Resztkami cieni na pędzlu zaznaczam załamanie a czystym pędzlem kontroluje granice między krokiem pierwszym a trzecim.
4. Dolną powiekę zaznaczam delikatnym brązem, wewnętrzny kącik dolnej powieki akcentuję tym samym cieniem opalizującym co w kroku pierwszym.


piosenkarka disco polo

5. Linię wodną zznaczam czarną kredką co wydobędzie głębię spojrzenia. W tym przypadku jedynie delikatnie przyciemniam makijaż permanentny brwi.

Makijaż na domówkę


Makijaż, zdjęcia : Ja
Modelka : Patrycja Banaś /  Bella piosenkarka Disco Polo

Makijaż na sylwestra

Makijaż na sylwestra

subtelny makijaż