19 listopada

19 listopada

Makijaż z turkusem i fioletem

Witajcie, dodanie makijażowi koloru nawet w niewielkim stopniu ożywia całość. Chciałbym Wam dzisiaj pokazać jak nawet przy niewielkiej dawce koloru można stworzyć prosty i szybki makijaż, który każda z Was na pewno wykona sama w domu. Zapraszam na makijaż z turkusem i fioletem.

Makijaż z turkusem i fioletem

1. Całą powiekę pokrywam cieniem bardzo błyszczącym w odcieniu cielistym, cienie w kredce 
są świetną bazą pod makijaż (jednak jeśli masz tłustą powiekę nałożyłbym najpierw tradycyjną bazę zstygającą ponieważ może w ciągu dnia się zrolować).
2. Zewnętrzny kącik akcentuję matową czernią, dokładam a nastepnie rozcieram ku górze 
i do załamania by efekt był jak najbardziej płynny. Posłużyły mi do tego dwa pędzle, zwykłym języczkowym nakładam cień a następnie rozcieram okrągłymi ruchami puchatym pędzlem bez cienia..
3. Na środek powieki nakładam turkusowy cień i rozcieram go z czernią, gdy cień traci na pigmentacji (zdarza się to w przypadku takich kolorów) to znów dokładam i rozcieram, następnie w wewnętrzny kącik kładę cień cielisty rozświetlający by wzmocnić efekt błysku.
4. Dolną powiekę zaznaczam fioletowym cieniem, delikatnie go rozcieram jednak tu postawiłem 
na bardziej graficzny wyraz (taki kaprys), następnie tuszuję rzęsy i profiluję brwi kredką z woskiem zaznaczając jednie ubytki.

kolorowy makijaż

Makijaż, zdjęcia : Ja
Modelka : Klaudia

musztardowy płaszcz

makijaż dla blondyki