04 listopada

04 listopada

Makijaż na sesję zdjęciową

Witajcie, makijaż na sesję zdjęciową to niekoniecznie eksplozja kolorów, czy wyniosłe kreski. W makijażu "fashion" przede wszystkim stawia się na profil oka, jego kształt dzięki cieniowaniu, ciemnym, jasnym i metalicznym kolorom nadaje się kształt całości. Oczywiście, w makijażach beauty można wszystko jednak w modzie własnie to oko i jego kształt oraz głębia jest najważniejsza. Gdy przeglądamy magazyny z sesjami zazwyczaj natrafiamy na proste makijaże, wręcz czasem niewidoczne - ale musicie wierzyć, że jest tam sporo pracy by tak całość wyglądała.

Makijaż na sesję zdjęciową

1. Całą powiekę ujednolicam korektorem i matowym cieniem, będzie to podstawa 
do całości.
2. Załamanie zaznaczam szaro brązowym cieniem, rozcieram granice czystym puchaym pędzlem, następnie powtarzam czynność i znów rozcieram by efekt był jak najbardziej płynny.
3. Środek powieki wypełniam metalicznym cielistym cieniem, ten zabieg na środku powieki sprawi, że wyda się ona bardziej wypukła a całość nabierze świeższego wyrazu. Aplikuję 
ten cień palcem by nie stracił on na swoim wykończeniu - pędzle często zabierają do swojego włosia wykończenie dlatego zależało mi na tym by było to dosyć mocno widoczne.
4. Zewnętrzny kącik zaznaczam ciemniejszym chłodnym brązem, łączę go z załamaniem, 
w ten sposób profilujemy oko, rozcieram całość w kierunku do zakończenia brwi.

modny makijaż


5. Na dolnej powiece aplikuję ten sam cień co w załamaniu i rozcieram czystym pędzlem.
6. Linię wodną zaznaczam dosyć mocno czarną kredkę. Czas nie pozwolił bym zrobił zdjęcia po jej roztarciu, wyprofilowaniu brwi i wytuszowaniu rzęs, jednak zamieszczam tradycyjnie efekty z sesji.

trendy w makijażu


Modelka : Alicja / Białymodels
Ubrania : Runway Concept / Futro Met 3900,-
Makijaż, zdjęcia : Ja

kolorowe futro

spięte włosy, modny makijaż