01 października

01 października

Makijaż w kolorze khaki

Witajcie, kolor khaki to hit w modzie, dlatego postanowiłem przenieść trendy fashion 
na makijaż w kolorze khaki. Zielenie i brązy to motyw przewodni tego looku, i takie też barwy będą gościły w mojej inspiracji dla Was, w tym pomogą mi mineralne kosmetyki "Neve Cosmetics"

makijaż w kolorze khaki

1. Całą powiekę pokrywam korektorem, nie pudruję go ponieważ chce by cień sypki nałożony na tak przygotowaną powiekę dobrze się zagruntował (te dobrej jakości 
się nie wałkują)
2. Na powiece ruchomej kładę zielony cień z pięknym efektem mieniącym 

się na złoto (Neve Cosmetics Coccodrillo)
3. W zewnętrzny kącik nakładam brązowy cień opalizujący delikatnie na fiolet (Neve Cosmetics Tobacco) (wybaczcie za światło, jest naturalne i często się zmieniało). Wszystko razem rozcieram, staram się by nie było ostrych granic do tego zabiegu biorę puchaty pędzel.
4. Od zewnętrznego kącika do połowy dolnej powieki kładę ten sam brązowy cień 
co w punkcie trzecim.


zielony makijaż

5. Resztę dolnej powieki pokrywam cieniem tym samym co w punkcie drugim, łączę 
go z brązem. Chciałem, by cały makijaż był prosty w wykonaniu, a z drugiej strony by przykuwał uwagę, dzięki opalizującym cieniom myślę, że efekt jest całkiem niezły.
6. Maluję kreskę dosyć wyrazistą, eye linerem w żelu (akurat przy tej sesji moje dwa zaczęły przysychać). Doklejam połówki rzęs oraz profiluję brwi pomadą tworząc bardziej graficzny kształt w nawiązaniu do kreski na powiece.

neve cosmetics

Makijaż, zdjęcia : Ja
Modelka : Marta Drygiel

jak zrobić kreskę

makeup instagram

makijaż w brązach