25 września

25 września

Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych e-naturalne

Witam Serdecznie

Peeling enzymatyczny to kosmetyk, który działa na powierzchni skóry usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje procesy odnowy skóry. Polecany jest do każdego typu skóry, regularne stosowanie peelingu poprawia ogólną kondycję skóry, a produkty nałożone 
po tym zabiegu lepiej działają.

Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych e-naturalne

Czym się różni peeling enzymatyczny sproszkowany a tym kupionym 
w drogerii ?

Peeling kupiony w drogerii łączony jest z wodą, wypełniaczami i innymi składnikami, które osłabiają działanie tego specyfiku. Enzymy rozrobione z taką ilością substancji konserwujących oraz wodą nie dają efektu tak spektakularnego jak ten, który musimy sami zmieszać z wodą. Często drogeryjne peelingi są z dodatkiem parafiny, która nie służy większości cer mieszanych czy tłustych i nie ma sensu wydawania pieniędzy na taki produkt.

Peeling w proszku musimy sami rozmieszać z wodą, dawkujemy daną porcję kosmetyku oraz wody i jest to zabieg jednorazowy dzięki czemu enzymy zaczynają działać dopiero 
w momencie zmieszania go z wodą, w pełni wykorzystujemy wówczas jego dobroczynne działanie. Bez dodatkowych składników, które są w tego typu kosmetykach po prostu zbędne. Peeling ma usuwać martwy naskórek i to jest jego działanie, nawilżanie, lifting itp. zostawmy innym produktom dostępnym na rynku.

Peeling enzymatyczny

Jakie proporcje ?

Moje opakowanie : 30 g

Twarz : 10 g peelingu - 20 ml wody
Ciało : 200 g peelingu - 400 ml wody
Woda powinna być letnia (35 stp. C)
Stosowanie : od 5-10 minut dwa razy w tygodniu (w zależności od stanu skóry)

Na stronie e-naturalne 10 g kosztuje 6,90
30 g 15,90
60 g 24,90
150 g 53,90
250 g 88,20

Peeling jaki posiadam to połączenie sproszkowanych alg, mączki ryżowej i wyciągu z papai 
i ananasa.
Prosty skład daje się we znaki, już po pierwszym użyciu da się odczuć gładkość skóry. Nałożony po zabiegu krem czy serum nawet na mojej tłustej skórze wchłaniają się błyskawicznie, nawet te, które mają formę olejową.
Świetny produkt dla skóry tłustej, która bardzo szybko gromadzi martwy naskórek 
w efekcie namnażania się bakterii powstają stany zapalne. Peeling enzymatyczny usuwa niechciane warstwy przez co skóra odbudowuje się i jest widocznie czystsza a pory oczyszczone.
Regularne stosowanie peelingu enzymatycznego powoduje rozjaśnienie, wygładzenie oraz nawilżenie. Dzięki algom prócz działania nawilżającego, antybakteryjnego - liftingujące. 
Dodatkowym atutem jest naturalny słodki zapach który relaksuje i pobudza zmysły.

peeling e-naturalne

Osoby, które wygrały w konkursie Alterra
Janusz Bartoszek
Mariolasss79