28 września

28 września

Iossi lawendowe masło do ciała

Witam Was Ciepło

Masła do ciała to kosmetyki, które swoje pięć minut mają szczególnie jesienią i zimą, skóra w te pory roku potrzebuje szczególnej uwagi ze względu na niską temperaturę i sporą wilgotność. Wiemy, że masła są bardzo odżywcze a gdy dodamy nasz ulubiony zapach tworzymy w tym momencie swój ulubiony specyfik, który będzie nas chronił.

iossi lawendowe masło do ciała

Masło jest dostępne tu :  > masło lawendowe < kosztuje 70,- (obecna cena promocyjna - 59,-) za 120ml. Otrzymujemy je w szklanym zacienionym opakowaniu, które jak widać wygląda estetycznie i cieszy oko.
Pierwsze co rzuca się w oczy to skład, jest 100% naturalny, mnóstwo ekstraktów 
oraz olejów sprawia, że produkt staje się bardzo wartościowy.
Producent również szczerze informuje, że masło nie jest polecane dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży ze względu na obecność w składzie olejków eterycznych.
Produkt najlepiej zużyć do czterech miesięcy od otwarcia.

lawendowe masło do ciała

Zapach lawendy można odbierać różnie, przeszedłem ich sporo i żaden nie był tak dobrze odzwierciedlony jak w tym kosmetyku do ciała. Jest intensywny, troszkę ziołowy 
ale pierwszą nutą jaką czujemy jest prawdziwy zapach świeżej lawendy - to niesamowite poczuć tak prawdziwą woń w kosmetyku pielęgnacyjnym.

Konsystencja (bez zawartości wody) jest gęsta ale przy tym lekka, pod wpływem palców czuć pękające pęcherzyki musu. Przy rozcieraniu produktu nabiera on temperatury dzięki czemu poślizg tworzy się sam a na skórze tworzy się olejek.
Po odczekaniu kilku minut można założyć ubrania, masło nie wchłania się do końca jednak nie przywiera do tkanin, nie brudzi oraz nie powoduje dyskomfortu.

odżywcze masło do ciała

Z moją skorą w okresie jesienno-zimowym zaczyna się dziać "coś niedobrego" - często występują przesuszenia oraz tzw "liszaje" małe plamki lekko zaróżowione, które czasem swędzą.
To masło przyniosło ukojenie temu drażniącemu odczuciu, zauważyłem też, że wzrosło nawilżenie - brak suchości na całym ciele oraz dłoniach. Bardzo mocno odżywczy kosmetyk o naturalnym składzie bez wody i przepięknym zapachu (bardzo bym chciał byście 
to poczuli).


Masło do ciała z AZS

Rozświetlające serum do twarzy to propozycja dla każdego typu cery. Jest dostępne tu : 
> rozświetlające serum < w cenie 89,- o pojemności 30ml (ja posiadam wersję mniejszą).
Opakowanie zacienione z pipetką, historia się powtarza jeśli chodzi o piękne opakowanie oraz termin przydatności czy w stu procentach naturalny skład.

Rozświetlające serum do twarzy

Konsystencja jest olejowa, nie jest to typowe serum, które szybko się wchłania. Stosuję zawsze na wieczór po peelingu enzymatycznym, wtedy mam pewność, że wszystkie składniki lepiej się wchłania i moja skóra będzie czerpała z niego jak najwięcej korzyści. Wiece, że mam cerę trądzikową z ogromnym rumieniem, to serum dobrze sprawdza 
się nawet przy takich "problemach" jak moje. Rano wstaję z gładką promienną skórą, oczywiście nie pozbywam się wszystkich mankamentów, jednak jest widoczna delikatna poprawa w kolorycie oraz elastyczności skóry. Sam zapach umila zabieg nakładania produktu na twarz, jest kwiatowy troszkę ziołowy a temu przewodzi nuta róży, bardzo subtelna i nie drażniąca. 
Sami zobaczcie składy kosmetyków, na prawdę nie ma tu miejsca na chemię, wypełniacze czy inne substancje, które czasem są dodawane zbędnie. 

Nawilżające serum do twarzy